Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

TÜMSİAD BBP'Yİ AĞARLADI

Büyük Birlik Partisi (BBP), Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi'ni ziyaret etti.

TÜMSİAD BBP'Yİ AĞARLADI

Büyük Birlik Partisi'nden Bursa İl Başkanı Selahattin Çelt, Büyük Birlik Partisi Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Büyük Birlik Partisi Bilecik 1.sıra Milletvekili Adayı Hasan Uslu, Büyük Birlik Partisi parti yöneticilerinin katıldığı ziyarette, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı, Cemal Balabanoğlu, "Biz rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nu gördük, kendisini tanıma fırsatı bulduk. Tanıyınca daha çok sevdik. Cenazesine de TÜMSİAD olarak katıldık. Muhsin Yazıcıoğlu'nun mücadelesini sürdüreceğinize, bayrağı taşıyacağınıza yürekten inanıyoruz" dedi.

TÜMSİAD Başkanı Önder Matlı'nın seçim çalışmaları nedeniyle toplantıya katılamadığını hatırlatan Cemal Balabanoğlu, 12 Haziran'da Türkiye'de sağlıklı, demokratik bir seçim olmasını ve millete hizmet edeceklerin seçimi kazanmasını arzuladıklarını dile getirirken, şunları söyledi:

"Bizim her partiden üyemiz var. Biz bir topluluğuz. İyiye, doğruya hizmet edilecek olması bizim için çok daha önemli. Bunun için doğru hizmet edecek olanların kazanmasını diliyoruz. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği KOBİ'lere, esnafa ağırlık veren bir dernektir. Siyasete yön vermek amacıyla kurulmuş bir dernek değiliz. Esnafı KOBİ, KOBİ'yi sanayici yapmak amacımızdır. 2006'da kurulmuş olmamıza rağmen kısa sürede çok önemli bir üye sayısına ulaşmış bir derneğiz. Bursa Şube olarak 400, genele 10 bin üyemiz var. 50 şubemiz, yurtdışında 7 şubemiz ve temsilciliklerimiz var. Bizim için önemli olan hizmet edeceklerin başa gelmesidir. Bu topraklar kolay kazanılmadı. Hizmet edecek olan her kimse yolu açık olsun."

KAVGA SİYASETİ YAPMIYORUZ

Büyük Birlik Partisi'nin siyasetinin ilkelere dayalı, yol gösterici bir siyaset yönünde ilerlediğini söyleyen Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Selahattin Çelt, "Biz kavga siyaseti yapmıyoruz. Diğer partilerin üslubu, milletimize yakışmaz haldedir. Biz kendi ilkelerimiz, projelerimizi anlatıyoruz. Bizim çılgınca değil, akıllıca projelerimiz var. İktidara geldiğimizde seçim yardımını kaldıracağız. Biz devletin, milletin parasının boşa harcanmasını istemiyoruz" dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!