Trabzonspor'un borcunu açıkladı

Trabzonspor Divan Kurulu başkanı Ali Sürmen, Radyospor'da önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un borcunu açıkladı

İşte Sürmen'in açıklamaları,

'Trabzonspor'un borcu...'

"Yönetimsel olarak, ekonomik sıkışıklık olursa Muharrem Usta'nın adaylığını koyması normal gözüküyor. Denetleme kurulunun verdiği rapora göre Trabzonspor'un borcu 1 milyar 50 bin TL olarak görünüyor. Yeni yönetimin yapacağı çalışmalarla borç için yeni bir yapılanmaya gidelebilir. Muharrem Usta resmen adaylık başvurusu yok ama aday olabilir."

'İbrahim Hacıosmanoğlu ve Soner Bey ile ilgili adaylık başvurusu olmadı'

"İbrahim Hacıosmanoğlu ve M.Ali Bey'in oğlu Soner Bey ile ilgili adaylık başvurusu olmadı. Aralık ayında kongre olacak ve yeni yönetime gelecek olan arkadaşlar camiayı rahatlatacak uygulamalar yaparsa biz divan kurulu olarak arkasında oluruz. Camiaya aday çıkmaz söylemleri yanlış. Aday çıkar ve onlarca çıkar. Benim temennim Trabzonspor kulübünün önü açılır ve rahat nefes alır.

'Yeni bir yol haritası çizilmesi gerek'

"Yönetimin sıkıntıları ve ekonomik sorunları olarak kongre kararı aldığını düşünüyorum. Tekrar aday olmalarını kamuoyunun takdirine bırakmak gerek. Muharrem Usta keşke istişare kanallarını ve ortak düşüncelerini açmayarak  kongre kararı alsaydı. Artık bundan sonra yeni gelecek yönetim, teknik ekip ve futbolcularla konuşup yeni bir yol haritası çizilmesi gerekir." 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!