Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

TOSYÖV'DE YENİ DÖNEM

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Bursa Destekleme Derneği'nin yeni başkanı Habil Duran oldu.

TOSYÖV'DE YENİ DÖNEM

Uludağ İhracatçılar Birliği konferans salonunda yapılan TOSYÖV'ün 17. genel kuruluna üyeler büyük ilgi gösterdi. Tek aday olan Habil Duran, 70 üyenin tamamının oylarını alarak TOSYÖV'ün yeni başkanı oldu.
Kongrede konuşan eski başkan Naci Süzgün, yönetim olarak oldukça verimli bir sürece geride bıraktıklarını, üniversite sanayi iş birliğini perçinlediklerini söyledi. KOSGEB ile ortak projelere imza attıklarını belirten Süzgün, "KOSGEB'le imzaladığımız protokolle uygulamalı girişimcilik eğitimi verdik, KOSGEB Bursa İGEM arasında imzalanan sözleşme ile Avrupa İşletmeler Ağı'na dahil olup çok önemli işlere imza attık. Katkı sağlayan herkese teşekkürlerimi bir borç bilir, yeni yönetimin bizden aldığı bayrağı daha ileri taşıması için her zaman kendilerinin yanında olacağımızı bildirmek isterim" dedi.
Görevi Süzgün'den devralan Habil Duran ise, bütün enerjilerini KOBİ'ler için harcayacaklarını söylerken, önceki yönetimden çok güzel bir miras devraldıklarını, TOSYÖV'ü daha ileri noktalara taşımaya çalışacaklarını ifade etti.
2 yıllığına seçilen 9 kişilik yeni yönetim kurulu şu isimlerde oluştu: Habil Duran (başkan), Mustafa Dayanıklı, Mustafa Uysal, Hakan Başat, H. Tülin Tüzün, Şerif Borand, Ayhan Korgavuş, İsmail Korkmaz, Muhsun Mardin. Denetim kuruluna ise Emir Birgün, Bülent Fıçıcı ve Serkan Özgöz seçildi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!