Torununun torunuyla hasret giderdi

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, 90 yaşındaki Besime Emir, Bursa'dan gelen torununun torunu olan 3 buçuk yaşındaki Sıla yıldırım ile hasret giderdi. 5 kuşak bir araya gelen aile de büyük mutluluk yaşandı.

Torununun torunuyla hasret giderdi


İlçenin Mahkeme mahallesinde oturan Besime Emir, Akçay'da oturan kızı Hayriye Kalkan ile Bursa'da oturan torunu Berrin Köse, torunun kızı Fulya Yıldırım ve torunun torunu Sıla Yıldırım'ın ziyaretiyle mutlu oldu. Torununun torununu görmekten mutlu olduğunu bildiren Besime nine, 4 torunu, 2 torun çocuğu ve bir de torununun torunu olduğunu söyledi. Küçük Sıla Yıldırım, "Ben büyük anne annemi çok seviyorum. Benim 3 tane büyükannem var. Berrin, Hayriye ve Besime" dedi. Basime Emir de, "Ben torunlarımı çok seviyorum. Hepsi bir araya geldiler. Çok memnun oldum. Sağ olsunlar. Hepsini ayrı ayrı öperim. 4 tane torunum var. 2 tane de torunumun çocuğu var. Bir de torunumun torunu var. Torunumun torunu Sıla ile de hasret giderdim. Allah, hepsinden razı olsun" dedi.
Torun Berrin Köse de, "Hep anne annemizi ziyarete geliyoruz. Zaten bir ayağımız burada. Benim de torumun olduğu için onunda torununun torunu. Çok mutlu oluyoruz ve onu çok seviyoruz. Anne annemizi çok seviyoruz" dedi. İkinci kuşak Hayriye Alkan da, "Annem bir tanedir bizim içimizde. Torununun torununu gördüğü için çok mutluyuz. Benimde bir torunum var. Onun çocuğunu da ben gördüğüme ben de mutluyum. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok seviyoruz büyük annemizi. Annemizle beraber daha uzun ömürler yaşamayı arzu ediyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!