TMMOB Bursa İKK'da nöbet değişimi

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği görevini, TMMOB'a bağlı odaların katıldığı seçimde oybirliği ile MMO Bursa Şubesi Sekreteri Ferudun Tetik üstlendi.

TMMOB Bursa İKK'da nöbet değişimi

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreterya görevini yürüten Makina Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi, yeni dönemde de sekreterya görevine devam edecek.

Görev yaptığı iki yıl boyunca iktidarın TMMOB'a olan baskıları karşısında hep beraber mücadele ettiklerini belirten MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli, mücadeleye devam edeceklerini söyledi. TMMOB'un ülke insanının menfaatini odağına koyduğunu ifade eden Düşünceli, "Tüm baskılara karşı ortak mücadeleyi daha da büyüteceğiz" dedi.

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreterya görevini devralan MMO Bursa Şube Sekreteri Ferudun Tetik de verdiği mücadele ve çalışmalarından dolayı Fikri Düşünceli ve tüm mücadele arkadaşlarına teşekkür etti. Tetik, yeni dönemde de hem iktidarın TMMOB üzerindeki baskılarına karşı, hem de toplum üzerindeki baskılara karşı birlikte dayanışma içerisinde olacaklarını belirtti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!