TMMOB Bursa İKK'da devir teslim

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği görevini, MMO Bursa Şubesi Sekreteri Ferudun Tetik üstlendi.

TMMOB Bursa İKK'da devir teslim

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreterya görevini yürüten Makina Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi, yeni dönemde de sekreterya görevine devam edecek. Sekreterlik görevini yürüten MMO Bursa Şube Başkanı Fikri Düşünceli de görevi MMO Bursa Şube Sekreteri Ferudun Tetik'e devretti.

Görev yaptığı iki yıl boyunca iktidarın TMMOB'a olan baskıları karşısında hep beraber mücadele ettiklerini belirten MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli, mücadeleye devam edeceklerini söyledi. TMMOB'un ülke insanının menfaatini odağına koyduğunu ifade eden Düşünceli, "Tüm baskılara karşı ortak mücadeleyi daha da büyüteceğiz" dedi.

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreterya görevini devralan MMO Bursa Şube Sekreteri Ferudun Tetik de verdiği mücadele ve çalışmalarından dolayı Fikri Düşünceli ve tüm mücadele arkadaşlarına teşekkür etti. Tetik, yeni dönemde de hem iktidarın TMMOB üzerindeki baskılarına karşı, hem de toplum üzerindeki baskılara karşı birlikte dayanışma içerisinde olacaklarını belirtti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!