TİYATROCU POLİSLER SAHNE ALDI

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polislerden oluşturulan Tiyatro Topluluğu, uyuşturucunun zararlarının anlatıldığı 'Naaş-ı Muhteremler' adlı tiyatro oyununu Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) sahneledi.

TİYATROCU POLİSLER SAHNE ALDI

Merinos AKKM Orhangazi Salonu'nda sahnelenen tiyatro oyununa, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Cumhuriyet Başsavcısı Sait Gürlek, Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, polis ve aileleri katıldı. Yapımcılığını Bursa Emniyet Müdürü Halil Yılmaz'ın eşi Tülay Yılmaz'ın yaptığı, Berrin Balkanlar'ın yönettiği oyunda, Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler yer aldı. Uyuşturucu ile mücadelenin anlatıldığı, ailelerin çocuklarına daha fazla vakit ayırması gerektiği mesajının verildiği 'Naaş-ı Muhteremler' adlı oyun, izleyenleri kahkahaya boğdu. Profesyonel tiyatrocuları aratmayan polisler, komedi tarzındaki oyundaki performanslarıyla büyük alkış aldı.
Oyunun yapımcısı Tülay Yılmaz, polisin sadece suç ve suçlularla uğraşmadığını, sosyal faaliyetlerde de bulunduğunu bu tür aktivitelerle gösterdiklerini söyledi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!