Titi'den veda mesajı

Bursaspor'dan Göztepe'ye transfer olan Brezşlyalı savunmacı bir mesaj yayımladı.

Titi'den veda mesajı

Bursaspor'dan 500 bin Euro'ya Ege temsilcisinin kadrosuna katılan Brezilyalı savunmacı Titi, Yeşil Beyazlılara veda etti.

Sosyal medya hesabından uzun bir mesaj yayımlayan tecrübeli oyuncu, şu ifadelere ter verdi.

"Çoğunuzun bildiği gibi, bazı profesyonel sebeplerden dolayı kariyerimde yeni bir maceraya atılmayı kabul ettim, bu yüzden artık sizinle olamayacağım! Futbolda her zaman işler istediğimiz gibi gitmeyebilir, ama yolumuza devam etmeliyiz! Hepinize teker teker sarılmak, herşey için teşekkür etmek ve bu 1 sene boyunca her anın tadını birlikte çıkartmanın ne kadar muhteşem olduğunu söylemek isterim. Kendimi bu klübün bir parçası olmaktan ve BURSASPOR'un şampiyon formasını giymiş olmaktan dolayı çok mutlu ve gururlu hissediyorum, yaşadığım tüm zorluklara rağmen savaşmaktan ve her antrenman ve maçta kendimi vermekten vazgeçmedir! Çünkü futbol benim hayatım... Eğer sizi hayal kırıklığına uğrattığım olduysa özür dilerim, ama hep profesyonel ve herkese saygılı olmaya çalıştım.
Bu klüpte edindiğim dostlarıma da özel olarak teşekkür ederim. Tüm personel ekibi (tercümanlar, masörler, aşçılar,malzemeciler, temizlik ekibi, sahalar ile ilgilenen ekip, fizyoterapistler, kapı görevlileri ve ailemle hep yakından ilgilenen Dr. Gökhan... benim sporcu ve insan olarak gelişmeme yardımcı olduğunuz için teşekkürler! Buradan mutlu bir kalple ayrılıyorum. Çünkü hep yanımda taşıyacağım dostluklar edindim. En kısa sürede hepinizi tekrar görmeyi diliyorum. Birlikte geçirdiğimiz anları hep yanımda taşıyacağım. Profesyonel ve özel hayatınız için en iyisini dilerim, çünkü hakediyorsunuz! Sporculara ve teknik ekibe mutluluk ve başarı dolu bir sezon dilerim, geçen sezonda olduğu gibi yeni sezonda yeni maceralara karşı daha birlikte ve daha hazır olacaksınız... ve klübe gelen yeni sporcuların BURSASPOR'un şampiyon formasını giymenin sorumluluğunun boyutunu anlamasını sağlayacaksınız, çünkü bu şehir şampiyon bir takımı hakediyor!
Bu mesajı taraftarlara seslenerek bitirmek isterim... ÇÜNKÜ bu klübün en büyük sahibi sizlersiniz.
BURSASPOR'a gelme davetini kabul etmemiz sebebi siz taraftarlardınız, ne kadar tutkulu olduğunuzu biliyordum, ama buraya gelen bunun tutkudan fazlası olduğunu anlayabilir... sizin aşkınız ve hayatınız BURSASPOR! Bu klüp sizin sayenizde BÜYÜK ve güzel bir tarihe sahip, her maç parıltınız ve desteğiniz inanılmaz!

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!