The LEGO Movie 2 Videogame duyuruldu!

TT Games, The LEGO Movie 2 Videogame'i PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. İşte detaylar!

The LEGO Movie 2 Videogame duyuruldu!

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici TT Games, The LEGO Movie 2 Videogame'i resmi olarak duyurdu.

The LEGO Movie 2: The Second Part filminden esinlenen ve İlk oyunun devamı niteliğindeki The LEGO Movie 2 Videogame, Emmet ve Lucy'nin maceralarına kaldığımız yerden devam etmemizi sağlayacak.

Yeni ve fantastik karakterlerin yer aldığı oyunda bir arazi, yeni araçlar ve yol boyu karşılaşılan yaratıklarla dolu bu yolculuk boyunca oyuncuların sürekli yeni alet ve eşyaları toplayarak koleksiyonlarını da tamamlamaları gerekiyor.

Daha fazla ödülün kilidini açmak içinse bu alet ve eşyalarla filme konu olan evreni baştan yaratmak, yeni yollar inşa ederek araziyi değiştirebilmem mümkün olacak.

Peki oyunun hikayesi tam olarak ne? İstilacı uzaylı yaratıklar Bricksburg'u harabeye çevirir ve Emmet'in arkadaşlarını kaçırır. Kendi dünyalarının dışına çıkarak arkadaşlarını Systar System'inin tuhaf sakinlerinin ellerinden kurtarmak artık Emmet ve kahramanlardan oluşan ekibinin elinde kısacası. 

Oyunun ana hikayesinde yine; Emmet, Lucy, Batman ve arkadaşları, General Mayhem ve Rex Dangervest gibi klasik karakterler yer alacak. The LEGO Movie 2 Videogame, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 26 Şubat 2019'da raflardaki yerini almış olacak. 

The Lego Movie 2: The Second Part filmi ise 8 Şubat 2019'da vizyona girecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!