Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Tesla Model 3 tanıtıldı!

2021 Tesla Model 3 tanıtıldı. Merakla beklenen aracın özellikleri ve fiyatı haberimizin detaylarında!

Tesla Model 3 tanıtıldı!

Elektrikli otomobil denince akla gelen ilk üretici olan Tesla, pazarın beğenilen araçlarından birisi olan Tesla Model 3'ün yeni versiyonunu tanıttı. Zaten şık tasarıma ve iyi donanımsal özelliklere sahip olan araç, 2021 modelinde radikal değişimler ile karşımıza çıkmadı. Otomobil için daha çok ufak dokunuşların yapılmış olduğunu görmek mümkün. Dilerseniz biz de lafı daha fazla uzatmayalım ve 2021 Tesla Model 3'ü kısaca mercek altına alalım.

Elektrikli otomobil denince akla gelen ilk araçlardan olan Tesla Model 3'ün 2021 versiyonu tanıtıldı. Demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi otomobilde devrim sayılabilecek herhangi bir yenilik yok. Ancak yine de aracın ufak dokunuşlar ile birlikte daha kullanışlı olacağını ifade etmekte fayda var. Modelin tasarım olarak ise sade yapısını koruduğunu söyleyebiliriz.

2021 Tesla Model 3 Long Range, Performans ve Standart Range Plus olmak üzere üç farklı paket ile satışa sunuluyor. Bunlardan 38 bin dolarlık fiyatı ile dikkat çeken Standart Range Plus 568 km'lik bir menzile sahipken, 47 bin dolar fiyat biçilen Long Range pakette bu 423 km oluyor. Performans paket ise kullanıcılara 506 km menzil sunuyor. Bu paketin fiyatı ise 55 bin dolar.

2021 Tesla Model 3 performans olarak yapılan geliştirmeler sayesinde 0-100 değerini de aşağıya çekiyor. Buna göre ortaya konan iyileştirmeler, Performans pakette kendisini gösteriyor. Bu pakette 0'dan 100 km/s'ye yalnızca 3.1 saniye gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde çıkabiliyor. Otomobilin Türkiye'ye de gelmesi bekleniyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!