Terör örgütünden radikal karar! Terörist başı Öcalan'ı dışladılar...

Güvenlik kaynakları, PKK/PYD/YPG terör örgütünün sözde lider kadrosunun Münbiç'te yaptığı toplantıda, terörist başına ait fotoğrafların bundan böyle kullanılmaması, örgüt tarafından verilen sözde eğitimlerde terörist başının adına daha az yer verilmesi gibi konularda karar alındığı bilgisine ulaştı.

Terör örgütünden radikal karar! Terörist başı Öcalan'ı dışladılar...

PKK/PYD/YPG terör örgütünün sözde lider kadrosunun  Münbiç'te yaptığı toplantıda, terörist başına ait fotoğrafların bundan böyle  kullanılmaması, örgüt tarafından verilen sözde eğitimlerde terörist başının adına  daha az yer verilmesi gibi konularda kararların alındığı bilgisine ulaşıldı. 

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre, PKK/PYD/YPG terör  örgütü sözde lider kadrosunun, Münbiç'te 3 Şubat'ta yaptığı toplantıda, terör  örgütü üzerinde etkisi iyice azalmış olan terörist başını tamamen örgüt içinde  pasifleştirmek adına bir dizi kararlar aldığı öğrenildi.

Münbiç'teki toplantıda, terörist başına ait fotoğrafların bundan böyle kullanılmaması, örgüt tarafından verilen sözde eğitimlerde terörist başının adına daha az yer verilmesi gibi konularda kararların alındığı bilgisine ulaşıldı.

Uzmanlar tarafından, terörist başının bölücü terör örgütünden  dışlanmasına yönelik alınan bu kararlarla, "sözde lider kadronun, alt kademelerde daha rahat otorite kurmak istediği" şeklinde yorumlandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!