Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Tepki çeken sözlere Can Yaman'ın menajerinden cevap

Can Yaman'ın dün ortaya çıkan görüntüleri tepkilere yol açtı. Bir hayranının 'Bu dünyadan olduğunu kanıtlayabilir misin?' sorusu üzerine 'Arka odaya geçelim' diye cevap veren Yaman'ın menajeri açıklama yaptı ve oyuncusunu savundu...

Tepki çeken sözlere Can Yaman'ın menajerinden cevap

Can Yaman son günlerde yaptığı açıklamalarla gündemde kalmayı başarıyor. Dün ortaya çıkan ve bir kadına karşı çirkin sözler sarfeden Yaman bu kez sert kayaya çarptı. İlk açıklama ise menajerinden geldi.

Davetli olarak gittiği İspanya'da bir televizyon programına konuk olan Can Yaman'a, kadın bir izleyici "Buradan Can Yaman'ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman'ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin" diye sordu.

Yaman, stüdyonun arka tarafını göstererek "Arka odaya geçelim" deyince şaşkınlığını gizleyemeyen çevirmen 'Çevireyim mi' diye sordu. Gülerek karşılık veren Yaman "Hayır" dedi. İşte bu görüntüler dün tepkilere yol açtı ve. Yaman'ın menajeri ise yaptığı açıklama ile oyuncusunu savundu.

Yaman'ın menajeri tepkiler çığ gibi büyüyünce "Tamamen anlık gelişen espri" açıklamasını yaptı. Bu da sosyal medyada "Özrü kabahatinden büyük" yorumlarına neden oldu.

YAPIMCI PROJEYİ RAFA KALDIRDI

2. Sayfa programına telefonla bağlanan Turgut, Yaman'ın çizmeyi aştığını söyledi.

​Şubat ayında çekimlerine başlanması beklenen Can Yaman'ın dizisinin ilk etapta bazı aksaklıklar nedeniyle ertelendiğini söyleyen Turgut, oyuncunun talihsiz açıklamaları ve İspanya'daki tavrından dolayı projenin eylül ayına kadar iptal edildiğini belirtti.

Yaman'ın yaptığı çıkışlar çok tepki çekince Faruk Turgut "Can çizmeyi aştı. Yaptığı açıklamalar talihsizdi. Diziyi eylüle kadar rafa kaldırıyoruz" dedi.

GÖKHAN  ÖZOĞUZ'DAN DA TEPKİ GELDİ

Can Yaman'ın söylemiş olduğu sözlere Gökhan Özoğuz da tepki gösterdi. İşte o sözler:

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!