TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ

Bursaspor'un aldığı cezanın ardından Özlüce'ye akın eden yaklaşık 5 bin taraftar, basın toplantısı düzenledi. Bursaspor Taraftarlar Birliği yaptığı açıklamada, şimdiye kadar hep sustuklarını artık susma döneminin bittiğini belirttiler.

TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Bursa'da yaşanan olaylar ve Bursaspor'un aldığı cezanın ardından Özlüce'ye akın eden yaklaşık 5 bin taraftar, basın toplantısı düzenledi. Bursaspor Taraftarlar Birliği'nin organize ettiği buluşmada taraftarlar TFF Başkanı Özgener'i istifaya davet etti.
Bursaspor Taraftarlar Birliği yaptığı açıklamada, şimdiye kadar hep sustuklarını artık susma döneminin bittiğini belirttiler.

Yeşil-beyazlı takımı adeta bağrına basan Bursasporlu taraftarlar yaşananlara sert tepki gösterdi. Bursaspor Taraftarlar Birliği adına basın açıklaması yapan Fatih Öğreten, her yaşanana karşı sessiz kalmayı tercih ettiklerini söyledi. Ne şikayete, ne isyana ne de protesto etmek amacıyla geldiklerini ifade eden Öğreten, "Bursalı olmayan veya sözde Bursalıların bizi anlaması, bize onay vermesi, bizi tebrik etmesi değil, buraya gelme sebebimiz. Bi bugün buraya Bursalılardan başka kimselerin anlayamayacağı Bursaspor sevdamızın daha da büyüdüğünü anlatmaya geldik. Biz buraya haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır sözüne inanarak geldik. Şişirmeyle, gazla, yalanlarla dünya tribünü ilan edilenlere karşı Karabük deplasmanına bir tır dolusu erzak yardımı yaparken görünmezden gelinmemize aldırış etmeden sustuk. Hayatlarını iftira, karalama ve insanların mutsuzluğu üzerinden nemalanarak kazanan sözde basın mensuplarının koskoca bir şehre, bir camiaya ettiği hakaretlere karşı sustuk. Ama artık susma devri kapanmıştır" dedi.

"BİZDE YASAL YOLLARDAN PRTOTESTO EDECEĞİZ"
Bundan böyle sessiz kalmayacaklarını belirten Öğreten, "Bursaspor taraftarı olarak TFF'yi, taraflı medya kuruluşlarını, Bursasporlu kimliği taşıyıp, Bursaspor'un kuyusunu kazanları bulunduğumuz her ortamda yasal haklarımız çerçevesinde protesto etmeyi kendimizde bir borç bilip gereğini yerine getireceğimizde kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ TARAFTAR ÖZLÜCE'YE AKIN ETTİ
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!