Takım değil Karabük küme düşmüş

Kardemir Karabükspor'un teknik patronu Fikret Yılmaz,camiaya umut aşılamaya çalışıyor.

Takım değil Karabük küme düşmüş

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Fikret Yılmaz, yeni sezona iyi hazırlanmak istediklerini belirterek, "Yeniden dirilmek, var olmak ve var olduğumuzu ispat etmek için çalışıyoruz. Gördüğüm kadarıyla sadece Karabükspor ligden düşmemiş şehir de küme düşmüş. Hiç kimsenin umurunda değil sanki, bir beklentileri yok durumu söz konusu." dedi.

Palandöken Dağı'ndaki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde çalışmalar yapan kırmızı-mavili ekip, yeni sezonda başarılı olmak için hazırlıklarına devam ediyor.

Teknik direktör Fikret Yılmaz,  sezon hazırlıklarını Karabük'ten sonra Erzurum'da güzel bir ortamda sürdürdüklerini söyledi. Geçen yıl Süper Lig'den düşmüş bir takım olduklarını anımsatan Yılmaz, toparlanıp yeni sezona hazır olmak istediklerini aktardı.

Yılmaz, çok zor bir süreçten geçtiklerini ifade ederek, "Eski takımdan 1-2 kişi kaldı ve yeni bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Hep birlikte çalışıyoruz, amaçlarımız ideallerimiz var. Camianın içinde de bir an önce birlik olup sezona güçlü girmek istiyoruz. Bunun için de başkanımız ve yönetim kurulumuz titizlikle çalışıyor" diye konuştu.

Yeni sezona iddialı hazırlandıklarını anlatan Fikret Yılmaz, kendilerini ispat etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söylerken, "Yeniden dirilmek, var olmak ve var olduğumuzu ispat etmek için çalışıyoruz. Gördüğüm kadarıyla sadece Karabükspor ligden düşmemiş şehir de küme düşmüş. Hiç kimsenin umurunda değil sanki, bir beklentileri yok durumu söz konusu. Biz bunu heyecana dönüştürüp taraftarlarımızı da tribünlere toplayarak yeni idealler peşinde koşmak istiyoruz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!