Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Suzen Kardeş, Minik Serçe'yi bekliyor

Müzisyen ve makyöz Suzan Kardeş, Okan Bayülgen'in Show Radyo'daki programına konuk oldu. Yeni bir albüm yapma fikrinin olduğunu belirten Suzan Kardeş, öncesinde Sezen Aksu'nun albüm çıkarmasını beklediğini söyledi.

Suzen Kardeş, Minik Serçe'yi bekliyor

Show Radyo'da 'Kabareden Naklen Okan Bayülgen' programına konuk olan Suzan Kardeş, yeni bir albüm planladığını, ancak çalışmalara başlayamadığını belirterek, "Çünkü bu kış Sezen Aksu'nun çıkaracağı bir albüm için hazırlanıyorum. O yüzden onu biraz erteliyoruz. Zaten ölmeye de niyetim olmadığı için çok yapacağım" dedi.

Okan Bayülgen'in "Neden albüme Sezen Aksu hazırlanmıyor da sen hazırlanıyorsun?" sorusuna Kardeş, "Çünkü, her şeyin bir zamanı var. O hazırlıyor, biz gidiyoruz, hazırlanıyor çalınıyor, sözler yazılıyor, müzikler yapılıyor" yanıtını verdi.

Aynı zamanda makyaj sanatçısı olan Suzan Kardeş, en unutulmaz hatırasını şöyle anlattı:
"Haluk Bilginer'e bir reklam filmi için Atatürk makyajı yaptık. Çok sevdiğim bir işti o benim için. Orada çok gururlanmıştım, çünkü yan tarafta da bir okul vardı. Haluk Bilginer o makyajıyla, tam da cuma günü tören zamanı, çocukların yanına gitti. Çocuklar şoka girdi, o da çok heyecanlıydı. Bir banka reklamıydı ve çok gururlandığım bir işti. Haluk Bilginer için bir takım şeyler yapılmış daha önce ama çekimlere bir gün kala Haluk Bilginer, 'Ne olur Suzan'ı çağırın, dayanamıyorum ben artık' demiş. Gururlandım, o gün gittim ve ertesi gün sete başladık."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!