Susurluklu kayıp kardeşlerden Cihan Biçen'in cesedi bulundu

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde aynı anda kaybolduktan sonra haber alınamayan Emrah ve Cihan Biçen isimli kardeşlerden küçük olanı Cihan Biçen'in (22) cesedi bulundu.

Susurluklu kayıp kardeşlerden Cihan Biçen'in cesedi bulundu

Edinilen bilgiye göre, Susurluk ilçe merkezinde ikaket eden Biçen ailesinin iki çocuğu Emrah (25) ve Cihan Biçen (22) kardeşler, 48 gün önce evden ayrılıp sırra kadem bastı. Anne ve babası ayrı olan Biçen'lerin akıbetini merak eden yakınlarının teşvikiyle jandarmaya iki kardeşin kayıp olduğu ihbarı yapıldı. Jandarma ve polis tarafından soruşturulan olayla ilgili Susurluk Cumhuriyet Savcılığınca da tahkikat başlatıldı. Yapılan aramalardan bir sonuç alınamazken 5 Mart 2012 tarihinde Susurluk ilçe merkezine 8 km mesafedeki Söve göledinde Biçen kardeşlerin içinde olduğu bildirilen gri füme renkli Renault marka otomobil bulundu. Balıkesirden giden dalgıçların bulduğu otomobil göletten boş çıkarken, içiresinde Biçen kardeşlerden birisine ait kanlı mont, diğerine ait bir cüzdan bulunmuştu. Yapılan araştırma ve incelemelerde bir güvenlik kamerasına takılan gece görüntüsünde Emrah ve Cihan kardeşlere ait otomobil bir başka otomobil tarafından halatla gölet yoluna çekilirken görüntülenmişti.

Susurluk İlçe Emniyet Müdürlüğü Bölge Tarfik istasyonuna çekilen Biçen'lere ait otomobil ile bu aracı çektiği tespit edilen beyaz renkli Renault marka başka bir araç Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından kriminal incelemeye alınmış elde edilen bulgular incelenmek üzere laboratuvara ve Adli Tıp Kurumu7na gönderilmişti. Bu sonuçlar beklenirken devam eden çalışmalar kapsamında bugün sürpriz bir gelişme yaşandı. İddiaya göre Susurluk'un Göbel Beldesi yakınlarındaki Ümiteli köyü Büyükada Mevkiindeki bir derede erkek ceseti bulundu. Genç bir şahsa ait olduğu tahmine edilen cesedi bulan vatandaş jandarmayı aradı. İhbar üzerine çok sayıda ekip bölgeye esvk edilirken, yapılan incelemeler neticesinde cesedin kayıp kardeşlerden küçük olan Cihan Biçen'e ait olduğu tespit edildi. Saatler süren çalışmanın sonunda dereden çıkarılan ceset savcının talimatıyla Susurluk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cesedin ilk anda tanıyan vatandaşlar tarafnıdan ve emniyet güçlerince teşhis edildiği, üzerindeki giysilerinin de kayıp kardeşlerden Cihan Biçen'in giysileriyle aynı olduğu bildirildi. Cesedin çürümek üzere olduğu kaydedildi.

Öte yandan, 48 gün sonra bulunan cesetten sonra kayıp olan diğer kardeş Emrah Biçen'in de aynı bölgede olabileceği ihtimali üzerine yarın sabahtan itibaren ekiplerin bu bölgede arama faaliyetine başlayacağı öğrenildi. Olayla iglili soruşturma sürüyor.

Susurluklu kayıp kardeşlerden Cihan Biçen'in cesedi bulundu Susurluklu kayıp kardeşlerden Cihan Biçen'in cesedi bulundu
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Küçük Gelin 43. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 8. bölüm full izle, 02 Eylül 2014 Seksenler 122. bölüm full izle, 02 Eylül 2014 Diğer Yarım 12. bölüm fragmanı izle Kalp Hırsızı 2. bölüm fragmanı izle Ulan İstanbul 11. bölüm full izle, 01 Eylül 2014 Kaçak Gelinler 11. bölüm full izle, 01 Ekim 2014 Seksenler 122. bölüm fragmanı izle 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 1. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 8. bölüm fragmanı izle Medcezir dizisi 39. bölüm ne zaman yayınlanacak? Anasının Oğlu 4. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 8. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Diğer Yarım 11. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Küçük Kıyamet 56. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 8. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Anasının Oğlu 4. bölüm fragmanı izle Küçük Gelin 42. bölüm fragmanı izle Yılanların Öcü 1. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014