Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Survivor'dan kim elendi? Konseyde kimin ismi çıktı ve adaya veda etti?

Survivor'dan elenen isim, Survivor 2020'nin 19 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen 81. bölümünde belli oldu. Rekabetin giderek arttığı Survivor 2020'de iletişim oyunu sonrasında konseyde eleme heyecanı yaşandı. Survivor Ünlüler Gönüllüler SMS sıralamasına göre en çok oyu alan isimler, Survivor'dan kim gitti? sorusunun yanıtını belirledi. Yasin, Mert ve Aycan'ın daha önceden eleme adayı olduğu Survivor 2020'de gecenin sonunda ismi çıkan isim konseyde herkesi şoke etti. Peki, Survivor'da kim elendi? Survivor eleme konseyinde kimin ismi çıktı ve gitti? İşte, Survivor 81. bölüm Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS oylama sıralaması ve bu hafta adadan ayrılan isim.

Survivor'dan kim elendi? Konseyde kimin ismi çıktı ve adaya veda etti?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören Survivor 2020'de yeni bir eleme heyecanı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Geçtiğimiz hafta sakatlığı nedenilye Ersin'in adadan disklifiye olmasının ardından ilk kez yapılan Survivor eleme gecesinde eleme adayı olan yarışmacılar, ilginç sonucu ortaya çıkardı. Survivor'da en çok oyu alarak SMS birincisi olan Barış ve Elif ise eleme potasına gönderdikleri isimlerle elenen yarışmacının kaderini belirledi. Öte yandan Survivor eleme konseyinden önce iletişim oyununda mücadele veren yarışmacılar heyecanlı anları ekranlara getirdi. Peki, Survivor 2020'den kim gitti, bu hafta Survivor'dan kim elendi? İşte, Survivor 14. hafta Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması ve Survivor'dan elenen yarışmacı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 19 Mayıs Salı akşamı 81. bölümü ile ekranlara geldi. Survivor'un yayınlanan yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme anından önce parkurda iletişim oyununu kazanmak için mücadele veren Survivor Ünlüler ve Gönüllüler zorlu anlar yaşadı.

Her yarışmacının 1 dakikalık video çekip Instagram'dan yayınlayacağı ödül için nefes kesen anlar ekranlara geldi.

Oynanan oyun sonunda Survivor iletişim ödülünü kazanan takım 10'a 4 gönüllüler oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Yasin Mert ve Aycan'ın elem potasında olduğu Survivor 2020'de ilginç bir konsey yaşandı. SMS sıralamasında göre en çok oyu alan Barış ve Elif Survivor eleme adayı olaran Cemal Can ve Sercan'ın ismini verdi.

Eleme adayları Survivor 2020'nin 81 bölümünde Mert, Yasin, Aycan, Cemal Can, Sercan olarak belirlendi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Yapılan oylama sonunda Acun Ilıcalı Survivor'da oylama sonuçlarını açıkladı.19 Mayıs Survivor'dan elenen isim bu hafta Mert Öcal oldu.

Mert'in elenmesi ünlüler ve gönüllüler takımında herkesi şoke etti. 

SURVİVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

Survivor 2020'de 14. hafta SMS sıralaması açıklandı. Bu hafta Survivor Ünlüler Takımı SMS sıralaması şöyle oldu;

1) Elif
2) Sercan
3) Aycan
4) Mert
5) Yunus Emre

Survivor 14. hafta Gönüllüler Takımı SMS sıralaması ise şöyle gelişti;

1) Barış
2) Cemal Can
3) Berkan
4) Yasin
5) Ardahan
6) Nisa
7) Evrim

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!