Survivor'dan kim elendi? Adaya veda eden isim belli oldu

"Survivor kim gitti?" sorusu son 9 yarışmacının kaldığı programda büyük finale sayılı günler kala SMS sıralaması sonuçlarının açıklanmasının ardından yanıt buldu. Son bölümde Turabi'nin kendisinin adının yazılmasına ilişkin yaptığı açıklama ise ada konseyine damga vurdu. Peki, Survivor'dan elenen isim 18 Haziran 2018 günü gelen son dakika sonuçlarına göre Turabi, Sema ve Murat Ceylan üçlüsünden hangisi oldu?

Survivor'dan kim elendi? Adaya veda eden isim belli oldu

"Survivor kim elendi?" sorusu gece saatlerinde SMS sıralaması sonuçlarına dair son dakika bilgilerinin Acun Ilıcalı tarafından açıklanmasının ardından yanıt buldu. Oylama sonucu en fazla adı yazılan Turabi ve bireysel sembollerin sahiplerinin isimlerini açıkladığı Murat ile Sema bu haftanın eleme adayları olmuştu. Survivor'dan elenen isim ise 18 Haziran akşamı Sema oldu.

SURVİVOR 18 HAZİRAN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Haftanın ikinci dokunulmazlığını da kaybeden ünlüler takımı arasında yapılan ada konseyinde Turabi, en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunları ve eleme konseylerinin ardından, Turabi, Sema ve Murat konseye çıktı. Bu üç isimden biri 18 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde adaya veda etti.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAYBETTİ?

Geçtiğimiz hafta kaybedilen oyunları unutmak isteyen ünlüler takımı bu haftaya da kötü başladı. Peş peşe yaşanan kayıplara "Dur" diyemeyen ünlüler yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybetti. Karşı takımdan bir eleme adayı çıkarabilmek için son şansları olan ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler bir kez daha konseye giderek programdan elenmesini istedikleri yarışmacıların isimlerini belirledi.

SURVİVOR MURAT CEYLAN KİMDİR?

1991 İstanbul doğumlu olan Murat Ceylan, spor, müzik ve oyunculuk ile yakından ilgileniyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu olan Ceylan, Survivor'daki ilk sezonunda Hilmi Cem ile birlikte uzun süre mücadele etmiş ve sıkı dost olmuştu. Yarışmanın sona ermesinin ardından TV8'de yayınlanan Para Bende isimli programda sunuculuk yapan Murat Ceylan daha sonra müzik çalışmalarına yöneltmiş ve albümü içerisinde yer alan parçalarına klip çekmişti.

SURVİVOR SEMA KİMDİR?

1980 Bursa doğumlu olan Milli Atlet, Sema Aydemir, Survivor'a katıldığı ilk sezonda Sema Apak adı ile yarışmıştı. Yarışmada gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Aydemir, program sonrası özel hayatında yaşadığı gelişmelerle bir kez daha gündeme gelmişti.

SURVİVOR TURABİ KİMDİR?

Turabi Çamkıran Survivor yarışmasının Türkiye ayağında 2 kez şampiyon olan tek isim olarak bulunuyor. 1988 doğumlu olan Turabi, hırslı yapısı nedeniyle Sahra ve diğerleri ile sık sık tartışma yaşamış kendisine taktığı "Turbo Turabi" lakabı ile hafızalara kazınmıştı. Kendine has üslubu ve üretkenliği programın takipçileri tarafından ilgi görmesine neden olan Turabi, kendisinin ikinci sezonunda dostluk kurduğu Hilmi Cem ile ilk 3'e kalmış ve ipi göğüsleyen isim olmuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!