Survivor'da yarı final ödülü kimin oldu?

Survivor 109. bölümde yarı final heyecanı vardı. Yarışmacılar yarı final ödülü ve son iletişim ödülü için kıran kırana mücadele etti.

Survivor'da yarı final ödülü kimin oldu?

Survivor'da bu akşam yarı final heyecanı yaşandı. Bu akşamki oyunun kazananı yarı final için bilet aldı. Diğer yarı final oyunu yarın oynanacak.

Survivor finale 4 bölüm kala, bu akşam yarı final oyunu oynandı. Yarı final oyunu öncesinde yarışmacılar için en önemli oyunlar arasında yer alan iletişim ödülü için kıyasıya mücadele etti. Damla sakatlığının ardından bugün parkura çıkarken, Turabi'nin sakatlığı devam ediyor. Survivor yarı finalin kim kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...

SURVİVOR'DA FİNAL ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Yarışmacıların kıran kırana mücadele ettiği oyunda herkesin 4 hakkı vardı. Damla, Anıl, Adem yarı finale veda etti. Nagihan ve Hilmi Cem'in heyecanlı geçen mücadelesini Hilmi kazandı ve yarı finale çıkmaya hak kazandı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor iletişim oyununda kıyasıya mücadele vardı. Oyun, ünlüler takımında yalnız kalan Adem ve Gönüllüler takımında Anıl, Hilmi Cem, Nagihan ve Damla arasında geçti. Oyunlardaki sessizlik gözle görülür boyuta geldi. Nagihan'ın rakibi sakatlıktan yeni kalkan Damla'ydı. Damla her ne kadar oyunlara katılabilecek kadar iyileşse de oyun sırasındaki ağrıları onu oldukça zorladı. Kadınların iletişim ödülünün sahibi Damla oldu. Erkeklerde iletişim oyununun sahibi Adem oldu. Damla ödüle götüreceği diğer yarışmacının Nagihan olduğunu açıkladı. Adem ise finalde yarıştığı Anıl le ödüle gitmeye karar verdi. Böylece Adem, Anıl, Damla ve Nagihan ailesiyle özlem giderdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!