Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 yarışmasının ilk gününde dokunulmazlık oyunu ve eleme konseyi heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı bu sene Survivor'da bir ilke imza atarak, yarışmanın ilk gününde dokunulmazlık oyunu yaptı. Survivor'da iki gün sonra ise ilk eleme olacak ve bir kişi adaya veda edecek. Survivor'daki ilk dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler arasında büyük mücadele yaşandı. İki Bursalı Sercan Yıldırım ve Elif Gören dokunulmazlık oyununa performanslarıyla damga vurdu. Ilıcalı yeni eleme kurallarını da açıkladı. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020'da ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu?

Uzun süredir merakla beklenen Survivor 2020 yarışması 16 Şubat Pazar akşamı bomba gibi bir bölümle başladı. Survivor'ın ilk bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları baraka ve dokunulmazlık oyunlarında karşı karşıya geldi.

Survivor'da günün ilk oyununda takımlar baraka yapımı için gerekli malzemelere kavuşmak için mücadele etti. Oyunu kazanan ünlüler takımı ip, çekiç, çivi ve testereden oluşan malzemeleri aldı.

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin ilk dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu parkurda mücadele etti. Zaman zaman tartışmaların da yaşandığı oyunda skor 9-9'a gelince, en iyi ikişer yarışmacı parkura çıktı. Ünlüler takımında yer alan iki Bursalı Sercan Yıldırım ve Elif Gören takımlarına galibiyeti getirdi. Zorlu mücadeleyi ünlüler takımı 10-9'luk skorla kazanmayı başardı.

SERCAN SAKATLANDI

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de ilk sakatlanma ödül oyununda gerçekleşti. Survivor 2020'de ilk ödül oyununda Ünlüler kırmızı takım, Gönüllüler mavi takım olarak parkurda yerlerini aldılar. Platform üzerinde iki dakika kalarak baraka ödülünü kazanmak isteyen ünlüler takımında Sercan Yıldırım sakatlandı. Sercan, takımının olduğu yere çıkarken ayağı kaydı ve düştü. Acı içinde kıvranan Sercan'ın yardımına ilk olarak arkadaşları koştu. Sercan Yıldırım'ın tedavisi, parkurun kenarında anlık müdahele ile yapıldı. 

SURVIVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'daki ilk eleme konseyinde dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı oylamaya gitti.

Yapılan oylamada ismi en çok yazılan Fatma ilk eleme adayı oldu. Konseyde Fatma ile Evrim arasında da tartışma yaşandı.

SURVIVOR'DA ELEME NASIL OLACAK? ILICALI AÇIKLADI

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı Fatma oldu. Salı akşamı yapılacak konseyde ise veda eden ilk isim belli olacak. Konseyde yeni kuralları açıklayan Acun Ilıcalı, 2. ve 3. eleme adaylarını ise o hafta sms oylamasında, en fazla oyu alan iki yarışmacının belirleyeceğini duyurdu. Böylece Survivor'da elemeye kalan diğer iki isim ise Salı akşamı açıklanacak ve bir yarışması Survivor'a veda edecek.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI

Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan ve Burak Yurdugör.

SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI

Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk ve Ersin Korkut.

ELİF GÖREN KİMDİR?

Elif Yıldırım Gören, 14 Şubat 1990 yılında Bursa'nın İznik ilçesinde doğmuştur.

400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış kadın koşucudur. 1.70 boyunda ve 55 kilo olan Elif Gören, Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılan ENKA Spor Kulübü üyesidir.

Elif Yıldırım Gören, 2012 Yaz Olimpiyatları'ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olmuştur.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!