Survivor'da eleme adayları kimler, potaya kimler girdi?

Survivor'ın 64. bölümü ekranlara geldi. Survivor'da birleşme haftası öncesinde son defa eleme yapılacak. Birleşme öncesindeki haftanın eleme adayları belli oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımında eleme adayları, yapılan konsey sonrası belli oldu.

Survivor'da eleme adayları kimler, potaya kimler girdi?

Survivor tüm heyecanıyla devam ediyor. Büyük bir mücadeleye sahne olan ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-7 kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımında eleme adayları yapılan konsey sonrası Merve ve Elif olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu yine kaybeden Ünlüler'de eleme adayı Turabi oldu. Böylece birleşme haftası öncesinde tüm eleme adayları Ünlüler takımından oldu.

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin'de dünyaya geldi. Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

Türkiye'de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland'a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor.

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Survivor Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir'deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu. Şadoğlu geçen sene Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yarışmıştı.

MERVE AYDIN KİMDİR?

Survivor 2018'de yarışacak isimlerden Merve Aydın, 17 Mart 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy'de doğdu. ENKA spor kulübünün sporcusu olan Survivor Merve Aydın, 2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 800 metre yarışında üçüncü gelerek gümüş madalya kazanmıştır.
2011 yılında İzmir'de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası-A Grubu 4x400 m bayrak yarışında birinci oldu.

2011 yılında da Çek Cumhuriyetinde yapılan Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır.

Yine Çin'de yapılan 2011 yılında Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 bayrak yarışında 3.lük elde ederek gümüş madalya kazanmıştır. 2012 yılında Londra'da yapılan Dünya Salon Atletizm Şampiyonası kadınlar 800 metre seçmelerinde yarış esnasında sakatlanarak 3:24.35′lik dereceyle serisini sonuncu olarak bitirdi.

HAFTANIN İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Birleşme haftası öncesi yapılan dokunulmazlık oyunları iki takım için de hayati bir önemi sahip. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, Ünlülere göre daha moralli geldiler oyuna ama Ünlüler oyuna çok hızlı başladı.

ZORLU PARKUR

Haftanın ikinci Dokunulmazlık oyununu şöyle; Parkura başlayan yarışmacılar çekiçlerle seramikler kırıldı. Suya düşen semboller yarışmacılar tarafından alındı ve yarışmacılar tekrar seramikleri düşürdükleri yere çıktı.  İkinci seramik de kırıldı ve alınan sembolle bitiş noktasına gelindi. Finalde çekiçle 3 seramiği kıran yarışmacı takımına sayıyı kazandırdı.

Zorlu bir parkuru geride bırakan takımlar son olarak atışlarla seramikleri devirmeye çalıştılar. Ünlüler oyuna çok iyi başladı ve skor 5-2'ye getirdi fakat daha sonra Gönüllüler atak yaparak skoru eşitledi. Ünlüler takımından Merve, Damla'yı yenerek takımını tekrar öne geçirdi. Daha sonra Gönüllüler atak yaptı ve Hakan, Nagihan ve Anıl'ın sayılarıyla öne geçti. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler 10-7'lik skorla ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2018'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında oynanan oyununu Gönüllüler 10 - 7'lik skorla kazanmıştı

7-7 eşitlikle girilen oyunda Gönüllüler'den Nagihan'la, Ünlüler'den Sema karşı karşıya geldi. Başa baş geçen oyunda Nagihan kazandı ve takımına kritik bir sayı kazandırdı. Ardından Hakan'la Mustafa Kemal karşı karşıya geldi. Hakan üst üste başarılı atışlar yaptı ve oyunu kazandı. Skoru 9-7'ye getiren Gönüllüler takımında moraller çok yükseldi.

Gönüllülerin maç sayısına Damla çıktı. Damla'nın rakibi ise Merve oldu. Çekişmeli geçen mücadelede Damla, Merve'den bir atış daha iyi yaptı ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!