Süper kupa maçı ertelendi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.

Süper kupa maçı ertelendi

 

31 Temmuz'da Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında oynanacak Süper Kupa maçının ileri bir tarihe ertelendiğini açıklayan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar gazetecilere yaptığı değerlendirmede 'En kısa sürede liglerin ertelenip ertelenmemesine karar vereceğiz. Süper Kupa maçı ertelendi.

Kupa maçı ileri bir tarihe ertelendi. Beşiktaş'ın verdiği karardır buna saygı duyuyuoruz. Soruşturma tamamlanıncaya kadar bizim yapabileceğimiz birşey yoktur.

Biz acele karar alalım demiyoruz, yalnız karar almamak istiyoruz, doğru karar almak istiyoruz. Yarın belgeler bize geliyor dolayısıyla yarından itibaren sürece ilişkin daha detaylı konuşabiliriz. Yarın belgeler bir seferde verilecek mi yoksa belgeler peyderpey mi verilecek bunu yarın göreceğiz. Belgeleri gördükten sonra icra kurulu olarak eğer erteleme yapacaksak ne kadar süreliğinğe erteleyeceğiz açıklaması yapılacaktır. Bize belge geleck ama biz gelecek belgeleri görmedik. Şifreli belge gelmesi söz konusu değildir.

KÜME DÜŞME OLACAK MI?

Henüz belgeler gelmiş değil. Bizler de sizler gibi medyadan takip ediyoruz. Şike var mı teşvik var mı bu konuda bizim fikir yürütebilmemiz mümkün değil.

SPK ile görüşüyoruz ama doğrusu bu soruşturmaya ilişkin SPK ile görüşmemiz yok. Delilleri gördükten sonra biz bilgi vereceğiz. Şuanda varsayımlar üzerinden daha fazla konuşmayalım' dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!