Süleyman Şahin'den 'özel' mesai

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Doç.Dr.Süleyman Şahin, Özel Spor Salonları işletmecileriyle biraraya gelerek yürütülen çalışmaları değerlendirdi.

Süleyman Şahin'den 'özel' mesai

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Süleyman Şahin, Bursa'da çalışmalarını başarıyla yürüten ve sağlıklı insan yetiştirmede büyük rol alan özel spor salonlarını işletmecileriyle FSM Fit Özsa Spor Salonunda biraraya gelerek yürütülen çalışmalar hakkında değerlendirmede bulundu. Bugüne kadar 127 özel spor salonuna il Müdürlüğü tarafından çalışma izin belgesinin verildiğini ifade eden İl Müdürü Şahin, Bursa'da hizmet veren tüm özel spor salonların şube müdürlüğümüz tarafından denetimlerinin artırılacağını ve şartlara uygun olan tesislere çalışma izin belgesinin verilmeye devam edeceğini ifade etti.Özel spor salonların sağlıklı insan yetiştirilme konusunda büyük katkı sağladığını da dile getiren Şahin, "Bizim için önemli olan sağlıklı ortam ve aletlerle uzman eğitimciler eşliğinde spor yaptırmanız. Sizden hizmet almaya gelen kişi doğru ellere mi teslim ediliyor biz onlara bakacağız ve uygun şartları taşımayan tesisler konusunda da rehberlik ve denetim görevini sürdüreceğiz" dedi. FSM Fit Özsa Spor Salonu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda özel spor salonları işletmecileri de söz alarak daha iyi şartlarda sağlıklı insan yetiştirilmesinde yapılması gereken çalışmaları ve önerilerini dile getirdi.

Fikir alışverişinin de gerçekleştiği toplantının sonunda İl Müdürü Şahin, yeni hizmete açılan özel spor salonlarına çalışma izin belgelerini teslim etti. Ayrıca Şahin, toplantıya ev sahipliği yapan FSM Fit Özsa Spor Kulübü'nü gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.  

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!