Star'dan Sözcü'ye şantaj suçlaması

Star Gazetesi'nin iddiasına göre, Sözcü Gazetesi reklam alamayınca şantaja başladı. Ziraat Bankası Sözcü'ye reklam vermeyince gazetenin hedefine oturdu.

Star'dan Sözcü'ye şantaj suçlaması

 

Ziraat Bankası'ndan reklam alamayan Sözcü, bankanın Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ı adeta hedef gösterdi. Sözcü, dün ve bugün gazetenin birinci sayfasında Hüseyin Aydın'ı hedef alan haberler yaptı. Gözünü para hırsı bürüyen Sözcü, Aydın'ın imam hatipli olmasını diline doladı.

Ziraat Bankası'ndan reklam alamayan Sözcü, iki gündür 'pes' dedirten bir kampanyaya imza attı. Söz konusu gazete bankanın genel müdürü Hüseyin Aydın'a karşı akıl almaz bir kampanya yürütüyor.

Sözcü dünkü baskısının birinci sayfasının tamamını Aydın'ı karalamaya yönelik bir habere ayırdı. Sözcü'ye reklam vermeyen Ziraat Bankası'nın Genel Müdürü'nü 'Milletin parasını çarçur eden adam' başlığıyla adeta hedef gösterdi. Sözcü bugün de skandal bir habere imza atarak Hüseyin Aydın'ın imam hatip mezunu olmasını diline doladı. 'O müdür imam çıktı' başlıklı haberde, Hüseyin Aydın'ın imam hatip mezunu olduğu vurgulanarak kamuoyu nezdinde bankacılıktan anlamadığı gibi bir izlenim edindirilmeye çalışıldı. Sözcü, Hüseyin Aydın'ın imam hatip lisesinden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi Fakültesi'nden mezun olduğu ve bankacılık geçmişini söylemeyerek, Aydın hakkındaki bilgileri çarpıtmaya çalıştı.

EN İYİ BİLDİKLERİ YÖNTEM ŞANTAJ
Ziraat Bankası üzerinde tehdit ve baskı oluşturmaya çalışan Sözcü, bildiği en iyi yöntem olan şantajı kullanarak sonuç almaya çalışıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!