Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Soyunmadı zaten soyunuktu!

Birçok yerli medya kuruluşunun Justin Bieber'ın havaalanında x-ray cihazından geçerken görevliler tarafından iç çamaşırına kadar soyulduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Soyunmadı zaten soyunuktu!

Son zamanlarda üstsüz gezmeyi alışkanlık haline getiren genç şarkıcı Justin Bieber, Polonya havaalanında da yarı çıplaktı.

Çocukluk yıllarında atıldığı müzik kariyerinde hızla ilerleyen Justin Bieber'ı gençlik ateşi sardı. 19 yaşındaki Bieber, son zamanlarda görüntülendiği tüm fotoğraflarda neredeyse yarı çıplak.

Üzerine herhangi bir şey giymeyi reddeden Bieber'ın bu davranışına dünya magazin basını da bir anlam veremiyor. Neredeyse her yere üstsüz ve üzerinden düşmek üzere olan pantolonu ile katılan Bieber, sınırları giderek zorluyor.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre ünlü şarkıcı Polonya Havaalanında da üstsüz görüntülendi. Güvenlikten üstsüz geçen Bieber, Polonya'da verdiği konser sonrasında ülkeden ayrılırken havanın soğukluğuna rağmen yine giyinik değildi.

Altında ise her zamanki gibi bol kesim düşük bel bir pantolon vardı. Hatta pantolon o kadar düşük belliydi ki şarkıcının beyaz iç çamaşırı neredeyse tamamen görünüyordu.

Justin Bieber 19'uncu yaş gününü kutladağı gece, Birmingham'daki konseri sonrasında oteline dönerken Londrada2ki dondurucu soğuğa rağmen yine üstsüz görüntülenmişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!