Sosyal medyada 30 Ağustos Zafer Bayramı

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta törenlerle kutlanırken, siyaset, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri ise Twitter üzerinden bayram mesajlarıyla bu büyük günü kutladı.

Sosyal medyada 30 Ağustos Zafer Bayramı

 

İşte o mesajlardan bazıları:

Bülent Arınç: "30 Ağustos Zafer Bayramı'nın yıl dönümünü büyük bir gurur ve heyecanla kutluyoruz. Zafer ve başarı dolu nice yıllara..."

Ertuğrul Günay: "Başkomutan Gazi M.Kemal Atatürk ve arkadaşlarını, büyük Zafer'in yıl dönümünde yeniden sonsuz rahmet ve şükran duygularımızla anıyoruz."

Ahmet Davutoğlu: " 30 Ağustos, sadece askeri bir savaşın değil topyekun bir milletin varoluş mücadelesinin zaferle taçlanmasının yıl dönümüdür."

Bengü :"Yeniden doğuşumuz olan "zafer gibi bayram" 30 ağustos zafer bayramı kutlu olsun. Bir, beraber ve kardeşçe daha nicelerine!"

Gürsel Tekin:"Cumhuriyetimiz'i birlik ve beraberliğimizi koruyarak, gelecek nesillere aktardığımız 30 Ağustos Büyük Zaferin 91. yıl dönümünü kutlu olsun!"

Gülben Ergen: "Sahip olduğumuz güç damarlarımızdaki asil kanda mevcut. Gücü başla yerlerde aramamıza gerek yok. #30Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun"

Hakan Şükür: "Unutmayın; Her milletin müdafaadan ümidinin kesildiği anda bu milletin taarruzu başlar! 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun"

Pascal Nouma:"Herkese günaydın, 30 Ağustos Zafer bayramınızı kutlarım.."

Hamdi Alkan:"Tüm dünyada "barış"ın kazanılan daimi "zafer" olması dileği ile... #30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun"

Ömer Çelik : "30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun... Millet olarak nicelerine, beraberlik ruhuyla ve ortak gelecek vizyonuyla kavuşmak dileğiyle..."

Sabahat Akkiraz:" 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Savaşın gölgesinde kutlayacağımız bu bayramda ''Yurtta Sulh Cihanda Sulh'' sözünün anlamını tekrar düşünmeliyiz. Barış en büyük hedefimizdir. Savaşın her türlüsü sadece yıkım, ölüm ve acı getirir. Sonsuza kadar Barış Güvercinleri uçsun gökyüzünde."

Berna Laçin: "Çekin gözünüzü elinizi üzerimizden johnyler. Biz böyleyiz. Biraz itişiriz ama sonra gene sevişiriz. Bu vatan hepimizin. #30Ağustos Zafer Bayramı"

Fettah Can:"Bir sürü mal mülk miras bırakabilirsiniz! Bayram bırakmak, yaradanın ayrıcalıklı kullarına nasip olur. 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun."

Özlem Yıldız:" Basta ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını ayrıca bu ülke için şehit olmuş tüm askerlerimizi saygıyla anıyorum. Zafer Bayramı kutlu olsun."

Alişan: "30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

Fuat Kozluklu: "Tutsaklıktan bağımsızlığa giden yolun 91. yıl dönümü... Özgürlük ve bağımsızlığımızın 91. Zafer yılı kutlu olsun... "

Cenk Eren: "Keşke 30 Ağustos zafer bayramı törenlerine cumhurbaşkanımız hanedan mensuplarının da davet etse cumhuriyetimiz ve geçmişimiz ne güzel olur."

Ceyhun Yılmaz: " Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarının Ruhu şâd olsun! #30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun"

Şoray Uzun:" #30Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun"

Tuğba Özay:" #30Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve o dönemde mücadele eden insanlarımızı saygıyla anıyorum."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!