Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

SONUCU ETKİLEYEN 3 HATA

Kartlarıyla, verilmeyen penaltılarıyla müthiş bir maç izledik.

SONUCU ETKİLEYEN 3 HATA

Oyuna Beşiktaş çok iyi başladı. Kartlarıyla, verilmeyen penaltılarıyla müthiş bir maç izledik. Oyuna Beşiktaş çok iyi başladı. Ama dakikalar ilerledikçe yine yavaş yavaş oyundan düştüler. İlk yarıda pozisyon bulsalar da son vuruşları iyi yapamadılar.
Özellikle Quaresma'nın yokluğu hücumda üretkenlik açısından eksikliğini sürekli gösterdi. Bir de bunlara Trabzonspor'un takım olarak iyi savunması eklenince maç kilitleniverdi. Aslında maçı çözen belki de Serkan'a gösterilen kırmızı karttı.

TRABZON HAYATA DÖNDÜ
Bu dakikadan sonra Trabzonspor ne gariptir ki daha çok hücumu düşünür oldu. Ve işte Trabzonspor için belki de çok şeyin bittiği ana geliyoruz. Sağdan Hilbert müthiş çıktı, harika bir orta yaptı ve Bobo'nun golü geldi. Düşünebiliyor musunuz; İstanbul'da oynuyorsunuz, 10 kişisiniz ve 1-0 yeniksiniz. Ama işte bu dakikadan sonra Trabzonspor belki de hayata döndü. O Karadeniz insanının felsefesi ortaya çıkıverdi. Önce Beşiktaş'ın aylardır süre gelen hastalığından kaynaklanan Trabzonspor'un beraberlik golü geldi. Bir duran topta Ceyhun kafayı o kadar rahat vurdu ki bu gol Trabzon'u hayata döndürdü.

BEŞİKTAŞ DAĞILDI
Aslında belki de Ceyhun'un bu golü mayıs ayında çok konuşulacak. Zira bu golden sonra hem Sivok atıldı hem de Beşiktaş tam anlamıyla dağıldı. Şimdi geldik son 15 dakikanın kahramanına... Adı Burak, zıpkın gibi. Tek başına Beşiktaş defansını dağıtıverdi. Ve o son dakikalardaki golle de Trabzonspor şampiyonluk yarışında çok ama çok önemli bir galibiyet aldı.
Kim ne derse desin Trabzonspor en az Fenerbahçe kadar şampiyonluğun favorisidir. Bu böyle bilinmeli.

HAKEM TAM BİR SKANDALDI
Gelelim hakeme... Eğer bir maçta sonucu etkileyen 3 hata yaparsanız yönetiminize skandal tanımlaması yapılır.
Gerek Serkan'a gerekse Sivok'a gösterdiği kartlar doğru. Ama Beşiktaş'ın ofsayt diye iptal edilen golünde karar yanlış. Ayrıca Giray'ın Bobo'ya yaptığı bir hareket var ki çok net penaltı. Ve oyunun sonlarına doğru Rüştü'nün Burak Yılmaz'a yaptığı açık penaltı ve beraberinde gelmesi gereken kırmızı kartı görmeyerek yönetimine tüy dikti.

Ahmet Çakar- Sabah 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!