Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Şoke eden yöntem! "Saplantılı bir şekilde taciz ediyor"

İzmirli Serdar K., 4 yıl önce boşandığı eşi Sevim B.'yi izlemek için şoke edici bir yöntem uyguladı. Genç kadının evinin tam karşısındaki boş arsaya konteyner koyup onu takibe başladı. Durumdan şikayetçi olan kadın, "Bu adam saplantılı. Beni öldürmesinden korkuyorum" dedi.

Şoke eden yöntem! ''Saplantılı bir şekilde taciz ediyor''

Kadına yönelik şiddet ve baskı olayları bitmek bilmiyor... İzmir'de yaşayan Sevim B.'nin (29) hayatı, eski kocası Serdar K. (40) yüzünden adeta korku filmine dönüştü. Baskı ve tehditlerin artık dayanılmaz boyutlara ulaştığını belirten bir çocuk annesi Sevim B., yaşadığı kabusu anlattı:

'TACİZ EDİYOR'

"Çocuğumun babası olan eski eşim saplantılı bir şekilde taciz ve rahatsız ediyor. Beni öldüreceğini söylüyor. Öldürülmekten korkuyorum. Ondan o kadar çok korkuyoruz ki, geçen gün kardeşim pompalı tüfekle ateş etti. Zavallı bir köpek öldü, o kolundan hafif yaralandı. Yine de baskılardan vazgeçmedi.

CEZA ALDI AMA...

Uzaklaştırma cezası almasına rağmen bu taciz ve tehditleri sürüyor. Son olarak evimizin tam karşısında kiraladığı arsaya bir konteyner koyarak takibin dozunu artırdı. Bu kadar da olmaz. Bana ve aileme zarar vermesinden korkuyorum. Lütfen bizleri bu adamdan koruyun. Bir kadın cinayeti daha işlenmesin."

GENÇ KADININ EVİ

Narlıdere Sahilevleri'ndeki evinde oğlu ve kardeşiyle birlikte oturan Sevim B., "Zor günler yaşıyorum" dedi. B.'nin avukatı İlhan Bozcalı, Serdar K. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

ESKİ EŞİNİN KONTEYNERİ

Sevim B.'nin evinin karşısındaki boş arsayı kiralayan Serdar K., buraya bir konteyner yerleştirdi. Böylece genç kadını daha yakından ve sürekli olarak izlemeye başladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!