Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

"Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?" sorusu gelecek bölümün fragmanının ekrana gelmesinin ardından cevaplandı. Cep telefonuna gelen mesajları okuduktan sonra gözyaşları içerisinde kalan Ferhat uzun süre bu olayın şokunu atlatamayacak. İşte Siyah Beyaz Aşk dizisinin gelecek hafta ekranda olacak bölümünde yaşanacakların aktarıldığı tanıtım videosu...

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

"Siyah Beyaz Aşk neden yok?" sorusunun yanıtı dizinin takipçileri tarafından araştırılamya başlandı. Yılbaş haftası nedeniyle ekranda olmayacak olan sevilen dizi 8 Ocak'ta yeniden takipçileriyle buluşacak. Sahibi olduğu sır nedeniyle büyük bir yükün altında olan Aslı ise gerçekleri cep telefonundan göndereceği mesaj ile açıklama kararı almıştı. Peki, Aslı'nın açıklamaları sonrasında Ferhat, Siyah Beyaz Aşk dizisinde neler yapacak?

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ 12. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Aslı, Ferhat'ın babası sandığı kişinin gerçekten onun babası olmadığını itiraf edecek. "Büyük bir yalanın içerisindesin" diyerek gözyaşları içerisinde bölgeden ayrılan Aslı, aynı zamanda Ferhat'ın bugüne kadar hiç yaşamadığı duyguları kendisine yaşattığını ifade edecek. Kanal D'den gelecek bölümle ilgili yapılan özet açıklaması ise şu şekilde; Namık Emirhan'ın hedefi haline gelen Aslı'yı büyük bir tehlike beklemektedir. İntikam almak için işbirliği yaptığı genç çocuk, Aslı'nın başına bela olacaktır. Aslı, büyük bir tehlikeyle baş başa kalır ve yardımına yetişen yine Ferhat olur.  Aslı ile Ferhat'ın ayrılığı, açılmamak üzere kapanan eski defterleri bir kez daha açar. Aslı, Ferhat'ın bir yalanın içinde olduğunu ve gerçeklerin bilinenden çok daha farklı olduğunu itiraf eder. Bu itiraf Ferhat'ı harekete geçirir ve yeni bir başlangıç olur.

KANAL D YAYIN AKIŞI 1 OCAK 2018

Her pazartesi sevilen dizisini takipçileriyle buluşturan Kanal D diğer yayıncı kuruluşlar gibi yılbaşı haftası nedeniyle dizisine ara verecek. Sevilen dizinin yerine bu pazartesi saat 20:00'de "Yaşamak Güzel Şey" adlı yerli sinema ekranlarda olacak. Onun hemen ardındansa saat 22:15'te "Sağ Salim" isimli başka bir yerli film TV izleyicisi ile buluşacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!