Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

SINAV KOLEJİ'NDE OKUMA BAYRAMI

Sınav Koleji'nin birinci sınıf öğrencileri, okuma bayramlarını yıl sonu gösterisi ile birleştirip ailelerini sevince boğdu.

SINAV KOLEJİ'NDE OKUMA BAYRAMI

Aralık ayının başlarından itibaren hepsi okumaya başlayan birinci sınıf öğrencileri, daha büyük bir hazırlık yapabilmek için bu tarihte yapmadıkları okuma bayramlarını yıl sonu gösterisi olarak anne babalarına sundu.
Koro ile söylenen şarkılardan, okunan şiirlerden sonra sırayı halk oyunları ve bale gösterileri aldı. Gözyaşları içinde izlenen gösteriler büyük alkış alırken, anne babalarına unutulmaz bir gece yaşatan miniklerin de yüzleri güldü. Gecenin en güzel gösterisi ise yaramaz bir öğrenciyi mahkemeye veren okul gereçlerinin canlandırıldığı tiyatro gösterisi oldu. Kahkahaların mutluluk gözyaşlarına karıştığı gecede veliler çocuklarının sahne performansı ile gurur duyarken, minikler de zoru başarmanın mutluluğunu yaşadı.
Minikler bir yıl boyunca öğrendiklerini sergilemenin mutluluğunu yaşarken, veliler de birinci sınıfı başarı ile bitiren çocuklarının hazırladıkları gösteri ile gurur duydu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!