Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Sezen'den sebzeli Lady Gaga taklidi

Sezen Aksu, Madonna'dan sonra şimdi de sahnede yine ünlü bir Amerikalı şarkıcı Lady Gaga'nın taklidini yapmaya hazırlanıyor.

Sezen'den sebzeli Lady Gaga taklidi

Sezen Aksu'nun konuk olduğu "Saba Tümer ile Bugün" programının 2'nci bölümü dün ekrana geldi. Aksu, programda Madonna taklidinden sonra şimdi de Lady Gaga taklidi yapmaya hazırlandığını anlattı. Lady Gaga'nın etli kıyafetinin bir benzerini hazırlattığını söyleyen Aksu, "Madonna taklidi yaptık. Ben de güldürmeyi seviyorum. Şimdi Lady Gaga elbisesini yapıyoruz. Hayvan telef etmeye kıyamadığımız için, elbiseye sebze koyuyoruz. Saçı da hazır" dedi. Aksu'nun Lady Gaga elbisesinin üstünde plastik mısır, elma gibi aksesuvarların olması dikkat çekti. Aksu'nun 2'nci gün sohbetinde kısaca şunlar öne çıktı:

'Armut dibine düştü'

-  İyi yemek yaparım ama bu konuda başka annelere benzediğimi söylemek mümkün değil. Zaten annelik vicdan azabı demektir. Arada bir gece vakti kalkıp oğlum Mithatcan'ı arayıp 'Oğlum çocukken benden şikâyetin var mıydı?' diye soruyorum. Mithatcan da, 'Anne ben senden gayet memnunum' diyor.
-  Mithatcan'ın bir kız arkadaşı vardı. Bir evde akşam oturuyoruz. Evde bizim tımarhaneden muhtelif kişiler var. Kız arkadaşının şöyle bir şey dediğini duydum, 'Ben senin başına gelenleri şimdi anladım.' Ama Mithatcan'ın ruhu da o... Öyle ruhu olmasa şikayetçi olabilirdi. Bizim çok şahane bir ilişkimiz var.
-  Onno Tunç'a ne kadar minnet dolu olduğumu hiçbir kelime anlatamaz. Bu büyük bir şanstı. Onno benim hayatımda çok acayip bir lütuftu. Evrenin ve Tanrı'nın bir hediyesiydi.
-  Aşk için ölürdüm. Ben öylesini çok şükür gözümü kırpamadan yaşadım. Sefam olsun. Zaten o kadar üretim başka türlü nasıl çıkacak?

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!