Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Şevval Şahin: "Kimsenin ne düşündüğüyle ilgilenmiyorum"

15 Ekim Perşembe günü Mercedes Benz Fashion Week defilesi yayınlanacak olan ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, dijital defilesi öncesinde Türkiye Güzeli Şevval Şahin'le Akaretler'deki W Otel'de 2021 Kış Kreasyonu tanıtım fotoğrafları için objektif karşısına geçti.

Şevval Şahin: ''Kimsenin ne düşündüğüyle ilgilenmiyorum''

Ünlü modacı dijital defilesinde de baş manken olan Şevval Şahin'le basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Raşit Bağzıbağlı: "Şevval'le çalışmaktan çok mutluyum. Bence Türkiye'nin en iyi modeli. Fiziği ve duruşunu çok beğeniyorum." dedi. Şahin ve Bağzıbağlı ikilisine yöneltilen "Şevval Hanım son dönemin çok konuşulan isimlerinden olduğu için mi birlikte çalışıyorsunuz?" sorusuna "Hayır tabii ki Şevval güzel seçildiği zamanda ilk çekimini biz beraber yapmıştık. Bugüne kadar tüm defilelerimde yer aldı. Ben insanlarla proje yapma durumumu skandallarıyla değerlendirmiyorum.

Ünlüler dünyasında kimin skandalı veya yanlış anlaşılması yok ki?" dedi. Şevval Şahin'e katıldığı bir Youtube kanalındaki İngilizce ve Türkçe karışık konuşmasının sosyal medyada gündem olması hatırlatılınca Şahin, "Orası bir Youtube kanalı ve yanlış anlaşılmış olabilir. Ben kimin ne düşündüğüyle ilgilenmiyorum. Önemli olan ne hissettiğiniz. Ben kedimi Türk olarak görüyorum ve Türk olmaktan gurur duyuyorum. Daha cool ve havalı gözükmek için bunu yaptığımı söyleyenler var. Öyle bir çabam yok. Raşit de bunu bilir çünkü o da İlgiltere'de doğdu. Ayrıca İngiltere'de uzun süre yaşadığım için İngilizcem Türkçemden daha iyi olabilir. Bunu sadece ben değil, tüm yabancı ülkedelerde yaşayan vatandaşlarımızın sıklıkla yaşadığı bir sorun." açıklamasını yaptı.

Konuya dahil olan Raşit Bağzıbağlı da "Şevval Şahin bir Türkiye güzeli ve ülkemizi Miss World yarışmasında temsil ederken akıcı, iyi İngilizcesiyle ilgi çekmiş ve taktir edilmişti. Bu sebeple Şevval Şahin'i eleştirenler var. Bence bir Türk kızının bu kadar iyi İngizlice konuşmasını alkışlamak gerek. Çünkü yurt dışında Şevval'in İngilizcesi çok beğenildi." Şevval Şahin'e son dönemdeki skandal Covid partileri hatırlatılınca "Bu konuyla ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. Bugün Raşit Bağzıbağlı'nın çekimi için buradayız. Geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz." sözleriyle cümlelerini noktaladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!