Sevgiliyi oynamam için samimiyet gerekir

'Su ve Ateş' filminde Özcan Deniz'le büyük aşk yaşayan Yağmur karakterini oynayan Yasemin Allen'dan çarpıcı açıklamalar.

Sevgiliyi oynamam için samimiyet gerekir

 

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in yeni filmi 'Su ve Ateş'in başrol oyuncusu Yasemin Allen, Milliyet Gazetesi'ne samimi açıklamalarda buldundu. "Sevgiliyi oynayacaksam arada samimiyet olmalı" diyen Allen, "Elbette perdeye gerçekçi yansıması için aramızda bir şey yaşanması gerekmiyor ama karşımdaki oyuncu ile sevgiliyi oynayacaksam arada samimiyet olmasını tercih ediyorum" diyor.

İşte Yasemin Allen röportajından bazı başlıklar...

"Su ve Ateş" filmi için Özcan Deniz'le nasıl bir araya geldiniz?

"ÖZCAN BENİ REKLAMLARDAN GÖRMÜŞ"
Reklamdan görmüşler beni önce, sonra diziyi de izlemişler. "Merhamet"te çok soğuk ve dişi birini oynuyorum. Reklam filminde de saftirik ama dişi bir kızı oynuyorum. Özcan'ın "O naifliği, masumiyeti verebilir mi?" gibi soruları olmuş ama tanışınca tamam demiş.

Özcan Deniz'le çalışmak nasıl?

Sorumluluğu çok ağırdı ama bu kadar yükün altından inanılmaz bir şekilde kalktı. Oyuncu olarak da bir partnerden isteyebileceğin her şeyi yerine getiriyor.

Sevgiliyi oynayınca elektriğinizin tutması daha önemlidir değil mi?

Evet, bunun gerçekçi yansıması için gerekli. Elbette bunun yansıması için gerçekten aramızda bir şey yaşanması gerekiyor anlamına gelmiyor bu. Yoksa partneri oynayan bütün oyuncular gerçek hayatta âşık olurlardı. Şu an "Merhamet"te Irmak diye hasta bir karakter oynuyorum. Bu insanlara daha kötü davranacağım anlamına gelmiyor. Ama karşımdaki oyuncuyla sevgiliyi oynayacaksam arada samimiyet olmasını tercih ediyorum.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!