Serkan Kaya: 'Evlilik dışında aşk yaşamadım'

Ünlü şarkıcı Serkan Kaya önceki gece Bodrum Sahne İstanbul'da muhteşem bir performansa imza attı. Şarkılarını mahşeri bir kalabalıkla birlikte koro halinde seslendiren Serkan Kaya 'Kara Gözlüm' şarkısıyla dinleyicilerini selamladı. Serkan Kaya ardından sevilen şarkısı 'Kalakaldım' ile konserine devam etti.

Serkan Kaya: 'Evlilik dışında aşk yaşamadım'

İzleyicilerine 'Yakın zamanda aşık olan var mı?' sorusunu yöneltirken gelen olumlu yanıtlar üzerine 'Ne güzel' diye karşılık verdi.

Ardından Kaya: 'Bugün bir arkadaşımız dedi ki abi bugün şarkıların tam anlam kazandığı gün olacak, bugüne kadar kalbim boş şarkıları dinliyordum. Bugün de aşık birisi olarak dinleyeceğim. Bende dedim ki gecenin sonunda o zaman görüşelim. Bakalım ayakta duruyor musun, devriliyor musun, aşk acısı mı çekiyorsun? Nasıl oluyor bilmiyorum. Ben hiç evlilik dışında yaşamadım öyle şeyler. Bilmiyorum. Siz biliyor musunuz?' diye seyircilere sorarken, bu kısa sohbet sonrasında 'Aşk Ne Demek Bilen Var Mı?' şarkısını seslendirdi. İki buçuk saat süren sahne programı boyunca dillerde marş olan eserlerini seslendiren Kaya seyirciden gelen yoğun istek üzerine 'Aşk Ne Demek Bilen Var Mı?' şarkısını bir kez daha söyledi. Serkan Kaya programını kendi adı ile özdeşleşen 'Meselem' şarkısı ile noktaladı.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!