Serinleten kulaklık: HP OMEN Mindframe!

Kulaklarınızı saran ve sizi adeta dış dünya ile kopartarak çevreleyici bir deneyim sunan oyuncu kulaklıkları bir süre sonra işkence haline gelebiliyor. Yaz sıcakları da yaklaşırken bu kulaklıklar ile terlememek oldukça güç. Öte yandan, kulaklarınızı serinletme iddiasındaki HP Omen Mindframe, bu özelliği ile gözleri kendisine çevirmeyi başarıyor.

Serinleten kulaklık: HP OMEN Mindframe!

HP Omen Mindframe özellikleri neler?

HP, OMEN markası altında oyunculara çeşitli aksesuarlar sunmaya devam ediyor. Bunlardan bir yenisi de HP OMEN Mindframe kulaklık. Bu kulaklığı özel kılan ise termoelektrik kullanarak oyuncuları serin tutabilmesi. Diğer kulaklıklardan farklı olarak OMEN Mindframe, bu patentli aktif soğutma çözümü ile diğerlerinin arasında sıyrılmayı başarıyor.

Diğer oyuncu kulaklıkları soğutma jelleri kullanırken, bu kulaklığın iki kulak yastığı içerisinde de özel bir termoelektrik cihaz yerleşik durumda. Cihaz, ısıyı akustik bölme ile dışarıya atarak kulaklarınızı ve kafanızı oyun sırasında rahat ve serin bırakıyor. Şirket, bunun dünyanın en aktif kulak üstü kulaklık soğutma teknolojisi olduğunun da altını çiziyor.

Kendinden ayarlı süspansiyonlu kafa bandı ve kulak yastıklarındaki yumuşak suni deri ile kulaklığın konforlu olması sağlanmış. Ayrıca, 7.1 sanal çevresel sesve DTS Headphone: X ile 3 boyutlu mekansal farkındalık ile oyunlarda bir adım önde olmanız da sağlanıyor. Bütünleşik mikrofon ise yukarı kaldırıldığında otomatik olarak sessiz moda geçiyor. Ses ayarının kulaklık üzerinden gerçekleştirilmesi de mümkün. OMEN Command Center ile özelleştirebileceğiniz RGB aydınlatma da ürünün şıklığına şıklık katıyor. Ürünün USB 2.0 Type-Abağlantısı kullandığını da belirtelim.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!