Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Serdar Aziz son kararını verdi - ÖZEL HABER

Bursaspor'dan ayrılıp ayrılmayacağı konusunda transfer dedikodularına Serdar Aziz son noktayı koydu.

Serdar Aziz son kararını verdi - ÖZEL HABER

BURSADABUGUN.COM

Bursaspor'dan ayrılıp ayrılmayacağı konusunda transfer dedikodularına Serdar Aziz son noktayı koydu.
Sevgilisiyle Antalya'da tatil yapan Bursaspor'un başarılı stoperi Serdar Aziz, Bursaspor'u çok sevdiğini, taraftarın da kendisine olan sevgisini bildiğini söyledi.
Transfer dedikodularıyla ilgili konuşan Serdar Aziz, bu konuda kararını verdiğini belirterek, "Kesinlikle Bursaspor'da kalıyorum. Hiçbir yere gitmiyorum. Transfer dedikodularının hepsi gerçek dışıdır" diye konuştu.

KENDİMİ ÇOK YALNIZ HİSSETTİM

Geçtiğimiz sezon yaşadığı sıkıntıları dile getiren ve çok zor günler geçirdiğini söyleyen Serdar, "Sezon başladıeğında Milli Takım'a gittim. Bursaspor'dan giden tek oyuncuydum. Lige de çok iyi başladım. Twente maçında herşeyimi ortaya koydum ve ayağım kırıldı. 9 hafta forma giyemedim. Hayatımın en kötü günlerini geçirdim. Futbol hayatımın bittiğini bile düşündüm. Ağladığım günler oldu. Kimse benim yanımda olmadı, hatta kimse aramadı bile. Sadece ailem yanımdaydı. İnanılmaz kırılmıştım. Ardından yine yılmadım, hırslı bir yapım var ve tekrar odaklandım. Geriye döndüm. Ayağımın kırılmasına rağmen erken form tuttum ve İnönü'de Beşiktaş'a karşı forma giydim. Ardından 3 hafta sonra tekrar A Milli Takım kadrosuna çağırıldım" dedi.

"BENİ FARKLI GÖSTERDİLER"

"İnişli çıkışlı dönemlerim oldu" diyen Serdar Aziz, "Sözleşmemle alakalı da çok üzülmüştüm. 2 yıl önce iyileştirme yapılma sözü verilmesine rağmen yapılmamıştı. Sonrasında tekrar iyileştirme istedim ve 'Serdar paracı' oldu. kamuoyuna karşı kötü duruma düştüm. Benim için 'Gitmek istiyor' dediler. Ben sadece hakkım istedim ve verilen sözün tutulmasını istedim. Kimseye yanlış bir şey söylemedim. Genç yaşımda olmama rağmen benim yaşımdaki arkadaşlara ve alt yapıdan gelen kardeşlerimize örnek olmaya çalıştım. Bu kulübe de yanlış yapmadım. Benim karakteriml bu. Beni taraftara, camiaya farklı gösterdiler" şeklinde konuştu.

"YALANCI DEĞİLİM"

Kendisiyle ilgili çıkan transfer haberlerinden artık rahatsız olduğunu belirten Serdar, "Benim düşüncem hiç değişmedi. Ben Bursalıyım ve Bursasporluyum. Burada oynamak, bu formaya hizmet etmek istiyorum. Çıkan haberler, yapılan dedikodular doğru değil. Tabii ki teklifler oluyor, bunlar benim de kulağıma geliyor. Çok ciddi teklifler de oldu. Bir yerlerde adım geçiyor ve göz önünde oluyorum diye de bu tarz 'Gidecek' haberleri yapılıyor. Ben kimseye, 'İstanbul'a gitmek istiyorum" demedim, demem de. Ben sözümün arkasındayım. Ben yalancı bir insan da değilim. Kimseye yaranmak için de konuşmam. Sözleşmem devam ediyor. Önümüzdeki sezon bu söylentilere kulak asmayacağım ve Bursaspor için bir şeyler katacağım. Bu şehir benim arkamda durursa çok daha iyi olur ve faydalı olur. Taraftarımız dedikodulara inanırsa bana saygı ve sevgileri kalmaz. Ben onlara inanıyorum, onlar da bana inansın. Hiçbir yere gitmiyorum" dedi.

"16 NUMARALI FORMAYI GİYMEK İSTERİM"

Futbolu bırakan kaptan Ömer Erdoğan'ın, '16 numaralı forma Serdar'a yakışır' sözlerini de değerlendiren genç savunmacı, "Ben de 16 numaralı formayı giymek istiyorum. 2 yıl önce de bunu söylemiştim. Ömer ağabeye verdiklerinde de çok mutlu olmuştum. Ömer ağabey de bu formanın bana yakışacağını söyledi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz mutlu oldum. Bu formanın sorumluluğunu çok iyi biliyorum. Bu sorumluluğu da kaldıracağıma inanıyorum. Elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışacağım. Taraftarımız ve yönetimimiz isterse o formayı gerçekten giymek isterim ve gurur duyarım" diye konuştu.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!