Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Şenlendirici'den dayak iddialarına yanıt

Hüsnü Şenlendirici'nin Marmaris tatilinde görüntülendiği Gözde Kılıçoğlu'na dayak attığı öne sürülmüştü.

Şenlendirici'den dayak iddialarına yanıt

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, hakkında çıkan "Marmaris tatilinde görüntülendiği Gözde Kılıçoğlu'na dayak attı" haberiyle ilgili bir basın açıklaması yaptı. .
Yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi:

"Bugün bir gazetede çıkan dayak haberi hiçbir dayanağı olmayan YALAN bir haberdir. Daha da kötüsü birçok medya kuruluşunun yalan haberi sorgulayıp, araştırmadan paylaşmasıdır. Böyle bir haber yüzünden beni seven ve dinleyen insanların güvenini kaybetmem bir yana aynı zamanda işlerimi de etkilemektedir. Ben, sorumlu olduğum insanlar ve bütün ekibim maddi, manevi zarar görmekteyiz.
Ailemle ilgili çıkan diğer haberler için söyleyeceklerimse yaklaşık beş yıldır ailemle ayrı evlerde yaşamaktayız. Ama düğün ,cenaze ,bayram ve özel günlerde ailemle birlikte olmak benim hem görevim hem de beni ben yapan gerçeğimdir.

Yakın tarihlerde yaptığım Amerika, Brezilya turneleri, Dhaffer Yossef' le Hollanda, Türkiye, Tunus, Avusturulya, Almanya turneleri, Marcus Miller'la yaptığım projeler, Al Di Meola ,Zakir Husseyin , Vasiliis Saleas ve Taksin Trio'yla birlikte dünyanın farklı, önemli sahnelerin de verdiğim konserlerle Türkiye'yi bütün dünyada temsil ederken neredeyse hiç haberim yapılmazken, asparagas bir haberin basında bu kadar büyük bir şekilde yer alıyor olması gerçekten üzücü.

Ben nefesimi patlatarak kazandığım ekmeğimi evime huzurla götürürken bu haberi yapan gazeteci arkadaşım benim çoluk çocuğumun rızkına engel olup akşam evine götürdüğü ekmeği huzurla ailesine yedirebiliyor mu? Bu arkadaşın yaptığı dayak haberini ispatlaması durumunda, benim için çok önemli olan klarnetimi hayatım boyunca bir daha elime almayacağım. İspatlayamaması durumunda arkadaşımızın da mesleği bırakmasını rica ediyorum."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!