SENE SONU TRABZON'DAYIM

Bursaspor'da sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Eren Albayrak çalışmalarını sürdürüyor. Kendisine özel antrenör tutan ve çalışmalarını özel bir spor salonunda gerçekleştiren genç oyuncu, sezon sonunda sözleşmesinin sona ermesiyle birlikte Bursaspor'dan ayrılacak.

SENE SONU TRABZON'DAYIM

Öğretmen olan anne babasının Bursa'ya tayini üzerine Bursaspor'un altyapısına giren, kısa sürede keşfedildiği için 13 yaşında profesyonel yapılan Eren, teknik direktör Bülent Korkmaz döneminde Bursaspor'un A takımına yükseldi. U18 Milli Takımı'nda da oynayan Eren Albayrak, Bursaspor'dan ayrılmak istediği 16 Ekim 2010'da, teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın tüm ikna çalışmalarına rağmen sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. Bir yandan A2 takımı ile antrenmanlarına devam eden ancak maç kadrolarına alınmayan genç oyuncu, haftanın 3 günü de özel bir spor salonunda formunu yüksek tutmak için çalışmalarını sürdürüyor. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve Trabzonspor ile ismi geçen genç yetenek DHA'ya özel açıklamalarda bulundu.

"5 DAKİKA OYNASAM İMZALARDIM"
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kendisine şans vermediğini, Bursaspor'da oynamak istediğini defalarca söylediğini belirten genç oyuncu, "Hocamız bana 5 dakika şans verseydi, Bursaspor ile imzalardım. Ancak bana bu imkan tanınmadı. Ben Bursasporluyum. Bir gün yine Bursaspor'a geri döneceğim" diye konuştu.

"TRABZONSPOR İLE GÖRÜŞMEMİZ SÜRÜYOR"
Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve Trabzonspor başta olmak üzere İstanbul takımlarının da kendisi için teklifte bulunduğunu ifade eden genç sol kanat oyuncusu, "Bir aksilik çıkmazsa sezon sonunda Trabzonspor ile anlaşacağım. Görüşmeler sürüyor. 1-2 yıl Trabzonspor'da oynayıp, daha sonra Avrupa'ya gitmek istiyorum" dedi.
FANATİK 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!