Sen Anlat Karadeniz dizisinde o sır ifşa oldu!

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz adından söz ettirmeye devam ediyor. Dün yayınlanan Sen Anlat Karadeniz son bölümünde ortaya çıkan gerçekler izleyicinin ağzını açık bırakırken, Vedat'ın kötülüğüne bir kez daha lanet okuttu

Sen Anlat Karadeniz dizisinde o sır ifşa oldu!

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 15. bölümünde bambaşka bir gerçek ortaya çıktı. Nefes, Yiğitten sonra doğan kızının erken doğum nedeniyle öldüğü sanıyordu ama yaşadığı öğrenildi. Vedat'ın Tahir'e gemide esir haldeyken ne söyleyip de kurtulduğu büyük merak konusu olmuştu.

Dün akşamki bölümde evlenen Tahir ve Nefes arasında geçen konuşmadan sonra Nefes'in kızının yaşadığı ve Vedat'ın bunu Tahir'e söylediği ortaya çıktı.

Tahir, Berrak ve Yiğit'i kurtarırken aslında ismi Ceylan olan Nefes'in kızını da kurtarmaya çalışmıştı ama kız orada yoktu!

Vedat, Tahir'e o gemide, kızını kimsenin bulamayacağı bir yerde sakladığını ve ölürse kimsenin onu bulamayacağını söylemişti.

İlginç gelişmelerin yaşandığı dizide Nefes, evlendikleri gece Tahir'e, bir doğum daha yaptığını ve kızının erken doğumda öldüğünü söyledi.

Oysa o doğumda öldü sandığı kızını hastaneye götüren Vedat, kızın yaşadığını Nefes'ten saklamıştı.

Vedat, gemide Tahir'e bu itirafı yaparken ''Nefes beni sevdiği gün ona bu müjdeyi verecektim'' diyerek kızı yıllardır sakladığı ortaya çıktı.

Nefes, doğum hikayesini anlatırken Tahir de gözyaşları içinde ''Bugün sana kızını getiremedim beni affet' deyince aslında Tahir'in onu kurtarmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Vedat, Nefes'i ve Yiğit'i alıp yurtdışına kaçırmaya çalışırken limanda onu bekliyordu. Ancak son anda Mustafa, bu planı Tahir'e anlattı ve her şey değişti.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!