Sedat Yalçın yeşil Bursa için fidan dağıttı

AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Yalçın, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için düzenlenen temayül yoklamasında partililerle bir araya geldi.

Sedat Yalçın yeşil Bursa için fidan dağıttı

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Fuaye alanında düzenlenen ve yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı temayül yoklamasında, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Yalçın, il, ilçe ve belde teşkilatları, belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri belediye meclisi üyeleri, mahalle temsilcilerinden oluşan AK Partili delegeler tarafından yoğun ilgi gördü.

Sedat Yalçın, büyük bir demokrasi şöleninin yaşandığı temayül yoklamasında partililere 'Fıstık Çamı Fidanı' dağıttı. Üzerinde "Bursa'mıza Yeni Bir Başlangıç Yapalım, Bugün Bir Fidan Dikelim" yazılı 1.500 fıstık çamı fidanını AK Parti Teşkilatı mensuplarına dağıtan Sedat Yalçın; "Bugün teşkilatlarımızla bir arada demokrasi şöleni yaşadık ve temayül yoklamamızı büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Bu nedenle temayül yoklamasına katılan tüm AK Parti teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün bu temayül yoklamasını önemli kılan bir özelliği var; dijital olarak yapıyor olmamız ve e-temayül adını verdiğimiz bir yöntem izlememiz. Bursa'nın geleceğine yönelik oldukça verimli bir yerel seçim süreci yaşayacağımız inancıyla aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. " dedi.

"Bursa'mızı yeniden Yeşil Bursa hayaline kavuşturacağız"

Yeşiliyle, doğasıyla, parklarıyla, bahçeleriyle daha yaşanabilir bir Bursa planladıklarını vurgulayan Sedat Yalçın; "Bursa'nın doğal zenginliklerini insanlar ile buluşturmak ve kentimizi yeniden Yeşil Bursa hayaline kavuşturmak için yola çıktık. Çocuklarımızdan, gelecek nesillerden emanet aldığımız Bursa'yı, yaşanabilir bir kent haline getirmemiz gerekiyor. Bu nedenle bugün burada Bursa'mızın yeşilini korumak ve yeni fidanlarımızı toprakla buluşturmak için 1.500 adet fıstık çamı fidanını teşkilat mensuplarımıza dağıttık. Dağıttığımız fidanlar bir şekilde toprakla buluşacak. Bunun mutluluğunu yaşadık yaşamaya da devam edeceğiz. Doğamızı koruyup, tarım alanlarımıza sahip çıkacağız. Kentimizin daha da yeşil olması için çalışacağız. Bundan kimsenin kuşkusu da olmasın." diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!