Seda Sayan Erkan Çelik ile aşk yaşıyor mu?

Ünlü sanatçı Seda Sayan, Twitter'dan tanıştığı Erkan Çelik'le aşk yaşadığı iddialarına canlı yayında son noktayı koydu.

Seda Sayan Erkan Çelik ile aşk yaşıyor mu?

Ünlü sanatçı Seda Sayan, Twitter'dan tanıştığı Erkan Çelik'le aşk yaşadığı iddialarına canlı yayında son noktayı koydu. Çelik'in yanında çalışan biri olduğunu belirten Sayan, 'Aşk yaşamıyoruz. Benim alnım açık. Yok diyorsam yoktur ' dedi.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ünlü sanatçı Seda Sayan, Twitter'da tanıştığı Erkan Çelik ile aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi.

Hayatında kimse olmadığını belirten Sayan, 'Birkaç aydır yalnızım ama güzelde geldi. Bir şey oldu bana, zaten aileme çok düşkünüm ama bu ara annemsiz, ablamsız gezmemeye başladım. Ölecek miyim ne? ' diye konuştu.

Seda Sayan canlı yayında Erkan Çelik 'le hakkında çıkan aşk iddialarına da son noktayı koydu.

'Twitter 'dan hayatıma kattıklarım var. Bunu hep dile getiriyorum ' diyen Seda Sayan, 'Erkan 'la tanışmamız Twitter 'dan yazdığı şarkı sözleriyle oldu. Bunu beni takip eden herkes biliyor zaten. Arada yalan, rüya, bilmem ne yok. Yazdığı sözler çok dikkatimi çekti. Çok güzel sözler yazıyor. Türkiye Suskanlar dizisinde Coşkun Yıldız 'ın seslendirdiği şarkıyı konuşuyor. Demek ki; ben doğru adresteyim, doğru adama yardım ettim ' açıklamalarında bulundu.

'ERKAN YANIMIZDA ÇALIŞAN BİRİ '

Erkan Çelik'in yanında çalıştığını ifade eden Sayan, 'Onu ben davet ettim, Ahmet Özden hocamızı tanıştırdım. Eniştem zaten Ahmet Özden 'le bir albüm hazırlığında, sürekli müzik çalıştıkları için... Erkan bizim yanımızda çalışan, nerede duracağını çok iyi bilen, son derece ahlaklı, terbiyeli, verdiğimiz tüm görevleri yerine getiren biri ' şeklinde konuştu.

Twitter 'dan bir çok arkadaşı olduğunu söyleyen Seda Sayan, 'Şarkı sözü yazarı Burçin Birben 'i telefona bağlayın. Onu da Konya 'dan İstanbul 'a söz yazarı olarak getiren benim ' dedi.

Erkan Çelik 'in hakikaten güzel sözler yazdığını belirten Sayan, 'Ahmet Özden Hocam 'Seda Hanım nasıl keşfettiniz' dedi. Twitter 'da tanıştığım herkes benim arkadaşım ' vurgusunu yaptı.

'ERKAN'LA AŞK YAŞAMIYORUZ '

Erkan Çelik ile aşk yaşamadığının altını çizen Seda Sayan, 'Bir şey yok diyorsam, yoktur. Dubai 'ye gitti dendi, fotoğrafları var dendi, getirin haydi nerede? Alnım açık. Yok böyle bir şey. Yok diyorsam yok. Evliymiş, boşanmış, bunlar beni ilgilendiren konular değil ' diye konuştu.

Programın ilerleyen dakikalarında Burçin Birben de telefonla yayına bağlanarak Seda Sayan ile nasıl tanıştığını anlattı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Diğer Yarım 12. bölüm fragmanı izle Kalp Hırsızı 2. bölüm fragmanı izle Ulan İstanbul 11. bölüm full izle, 01 Eylül 2014 Kaçak Gelinler 11. bölüm full izle, 01 Ekim 2014 Seksenler 122. bölüm fragmanı izle 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 1. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 8. bölüm fragmanı izle Medcezir dizisi 39. bölüm ne zaman yayınlanacak? Anasının Oğlu 4. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 8. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Diğer Yarım 11. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Küçük Kıyamet 56. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 8. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Anasının Oğlu 4. bölüm fragmanı izle Küçük Gelin 42. bölüm fragmanı izle Yılanların Öcü 1. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Güzel Köylü 10. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Yılanların Öcü 1. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 8. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014