Seda Sayan'a 'Barbie' benzetmesi

Seda Sayan Girne Rocks Hotel'de sahneye "Barbie bebek" gibi çıktı. Makyajı saçı ve kıyafeti ile Barbie bebeklere benzetilen sanatçı söylediği pop şarkıları ile de dikkat çekti. Sanatçının kıyafeti ise şu sıralar sağlık sorunları yaşayan Nur Yerlitaş'a ait.

Seda Sayan'a 'Barbie' benzetmesi

Girne Rocks Hotel'in hafta sonunda sahnesine Seda Sayan çıktı. Ünlü sanatçı iki gece sahneye çıkarak hayranları ile buluştu. Kendisine iyi bakarak her zaman şık ve güzel görünmeyi seven Seda Sayan sahnede adeta "Barbie bebek" gibiydi.

Sarı saçları makyajı ve altın sarısı kıyafeti ile oyuncak dükkanlarındaki bebeklere benzetildi. Dış görünüşü ile takdir toplayan sanatçı sahne performansı ile de dikkat çekti.

Pop müzik şarkılarına iyice merak saran Seda Sayan, pop ağırlıklı şarkıları ile beğeni kazandı. Üzerindeki altın sarısı kıyafet ise şu sıralarda çok ciddi sağlık sorunları ile mücadele eden ünlü modacı Nur Yerlitaş'a aitti. Konser sonrası hayranları ile fotoğraf çektiren Seda Sayan'a hayranları "Barbie bebek" gibi olmuşsunuz diye takılmadan geçemediler.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!