Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

SEÇİME 11 GÜN KALA ANKET SONUCUNA GÖRE BURSA'DA HANGİ PARTİ KAÇ VEKİL ÇIKARACAK?

Bursadabugun.com'un yaptığı ankete göre, seçime 11 gün kala hangi parti önde? Hangi parti Bursa'dan kaç vekil çıkartıyor? İŞTE SONUÇLAR...

SEÇİME 11 GÜN KALA ANKET SONUCUNA GÖRE BURSA'DA HANGİ PARTİ KAÇ VEKİL ÇIKARACAK?

Arzu ÇAPAR/BURSADABUGUN.COM

12 Haziran seçimleri yaklaştıkça heyecan da doruğa çıktı. Bursadabugun.com'un yaptığı ankette, Bursa seçmeninin sandıktan nasıl bir sonuç çıkartacağı da şekillenmeye başladı.
Bursadabugun.com'un 'Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz' sorusuyla yaptığı ankette AK Parti yüzde 28.69, CHP yüzde 21.4, MHP ise yüzde 12.9 oy oranı elde etti. Barajı zorlayan partinin yüzde 8.42 ile Saadet Parti olduğu gözlenirken, Demokrat Parti yüzde 5.21, Has Parti yüzde 4.73, bağımsız ise yüzde 4.31 oy oranı aldı. Kararsızların yüzde 11.5 olması da bir başka dikkat çeken sonuç oldu.
Adaya göre yapılan ankete göre ise, AK Parti birinci sıra adayı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ilk sırayı alırken, Arınç'ı Fevzi Zırhlıoğlu (MHP), Cüneyt Karlık (MHP), Hüseyin Şahin (AK Parti) ve Sena Kaleli (CHP) izledi.
 

 

SEÇİME 11 GÜN KALA ANKET SONUCUNA GÖRE BURSA'DA HANGİ PARTİ KAÇ VEKİL ÇIKARACAK? SEÇİME 11 GÜN KALA ANKET SONUCUNA GÖRE BURSA'DA HANGİ PARTİ KAÇ VEKİL ÇIKARACAK? SEÇİME 11 GÜN KALA ANKET SONUCUNA GÖRE BURSA'DA HANGİ PARTİ KAÇ VEKİL ÇIKARACAK? SEÇİME 11 GÜN KALA ANKET SONUCUNA GÖRE BURSA'DA HANGİ PARTİ KAÇ VEKİL ÇIKARACAK?
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!