ŞAYPA 41. ŞUBESİ'Nİ GEMLİK'TE AÇTI

Bursa'nın zincir mağazalarından Şaypa, 41. şubesini Gemlik ilçesinde açtı.

ŞAYPA 41. ŞUBESİ'Nİ GEMLİK'TE AÇTI

Kanalboyu Caddesi'nde faaliyete başlayan mağazanın açılışında ilk gün yüzde 25 indirim yapılınca izdiham yaşandı. Vatandaşlar mağazaya girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Şaypa Genel Müdürü Yusuf Şaylı, Gemlik'te 2. şubede 50 çalışanla hizmet verdiklerini, 500 kişilik ek istihdam hedefi ile yıl sonunda çalışan sayılarının 2 bin 200'e ulaşacağını söyledi. Şaylı, "85 yıllık tecrübemizle Bursa'daki 41. mağazamızı açıyoruz. Bu topraklardan kazandığını bu topraklara yatıran bir anlayışla şube ve istihdam artışımızı sürdüreceğiz. Bursalılara yeni iş imkanları sağlayan Şaypa ailesi 2 bin 200 kişiye ulaşacak. Mağazalarımıza gelen günlük 60 bin ziyaretçimizin sayısı yeni şubelerimizle birlikte artacak" dedi.
Şaypa markasının Bursa ile özdeşleştiğini belirten Yusuf Şaylı, "Perakende sektöründe rekabetin artması bizi sevindiriyor. Baltalama ile değil, dürüst yapılan rekabetin kalite ve verimliliği tetiklediğine inanıyoruz. Emek gerektiren bu sektördeki hareketlilik, ekonomiyi canlı kılıyor. İstihdam sağlamaya devam edeceğiz. İstihdam ile büyümemiz paralel olarak sürecek" diye konuştu.
Gemlik'teki ikinci, Bursa genelindeki 41. mağazada bin 250 metrekare alanda müşterilere 25 bin farklı ürün sunuluyor. Vatandaşlar açılış günü yüzde 25 indirimli fiyatlardan yararlanmak için mağazaya akın ederken, izdiham yaşanmaması için vatandaşlar 25'erli gruplar halinde içeri alındı. Mağaza yoğunluk sebebiyle ilk gün gece saat 01:00e kadar hizmet verdi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!