Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Saygısızlarla çalışmam

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, altyapının başına getirilen Şakir Filiz transferinin nasıl gerçekleştiğini anlattı. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Antalya Şube Başkanı olan Şakir Filiz'in birilerinin torpili ile göreve geldiği yönündeki söylentilerin tamamen asılsız olduğunu söyledi.

Saygısızlarla çalışmam

 

'ŞARTLARI BEN BELİRLERİM'

Şakir Filiz'in Pazartesi veya Salı günü kendisine çalışma arkadaşlarını içeren 3 farklı listeyi sunacağını da hatırlatan Başkan Gencer, "O listeki isimleri değerlendireceğim ve ana listeyi ortaya çıkaracağım. Tabi bu sadece benim fikrimle oluşacak bir liste değil. O liste oluşumuna bu kente hizmet etmiş birkaç isim de katkı koyacak. Bana dürüst ve çizgisini bozmamış insanlar lazım. Benim etrafımda dolanan ve görev isteyen öyle insanlar oldu ki, anlatsam şaşırır kalırsınız. Bana ne şartlar sunanlar oldu. Herkesin fikrine saygı duyarım ama şartları onlar değil, ben belirlerim" diye konuştu.

 

'HİZMET EDECEKLERE KAPIMIZ AÇIK'

Bu kulübe zamanında sırtını dönenlerle işinin olmayacağını sözlerine ekleyen Başkan Gültekin Gencer, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Burada sadece görev aldığı zaman, ona görev verenlerin yüzüne gülen, dışarıdaki insanlara sırtını çevirenlerle işim olmaz. Antalyaspor'da kendilerine iş verildiği zaman iyi, verilmediği zaman kötü bir kurum düşüncesi taşıyanlar, kulübün önünden bile geçemezler artık. Ben ve arkadaşlarım göreve geldi diye bana şirinlik yapanlar, geçmiş dönemde hizmet etmiş Hasan Akıncıoğlu ve onun yönetimine sırtını dönen karakterlerle, saygısızlarla da çalışmam. Antalyaspor'a gerçek anlamda hizmet etek isteyenlere kapımız her zaman açık."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!