Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Şavaşan bir kadro oluşturmak istiyoruz"

Trabzonspor Basketbol Takımı Başkan Yardımcısı Ceyhun Eskici, hedeflerinin savaşan, şehre ve taşıdığı formaya gerekli dinamizmi veren bir kadro oluşturmak olduğunu söyledi.

''Şavaşan bir kadro oluşturmak istiyoruz''

Trabzonspor Basketbol Takımı Başkan Yardımcısı Ceyhun Eskici, bir restorantta düzenlediği basın toplantısında, Beko Basketbol Ligi'nde bu sezon elde edeceği başarılı sonuçların ardından Avrupa'da mücadele etmeyi hedeflediğini vurguladı.

Eskici, yaptığı açıklamada, "Trabzonspor olarak hedefimiz her zaman en iyisini yapmak. Birinci hedefimiz savaşan, bu şehre ve taşıdığı formaya gerekli dinamizmi veren bir kadro oluşturmaktır. İkinci hedefimiz ise bu şehri en iyi şekilde temsil edip takımı Avrupa kupalarına kadar getirmektir. Bunları başarma adına gerekli adımlarımızı attık" şeklinde konuştu.
    
Trabzonspor Basketbol Takımı Genel Sekreteri Bora Numanoğlu ise güçlü bir kadro kurduklarını vurgulayarak, "Beko Basketbol Ligi'nde ilk yıllarda başarı yakalamanın ne kadar zor olduğunu bilen bir yönetim kuruluna sahibiz. Trabzonspor takımı Beko Basketbol Ligi'nde asansör olacak bir takım değil.  Ekonomik saygınlığının yanında basketbol saygınlığına da erişebilen, profesyoneller tarafından yönetilen, saygın bir kulüp oluşturmak istiyoruz. Biz yönetim olarak elimizi taşın altına koyduk" dedi.

     
Numanoğlu, 6 Eylül Cuma günü saat 19.00'da Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu'nda yapacakları çeşitli etkinliklerle basketbol takımını Trabzonsporlu taraftarlara tanıtacaklarını sözlerine ekledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!