Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nden Nilüfer çıkarması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Mikro Kredi Bölümü Personeli ve yararlanıcıları, Nilüfer Belediyesi'ni ziyaret ederek, Nilüfer'de kadın yaşamını mercek altına aldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nden Nilüfer çıkarması


Örnek ve insan odaklı belediyecilik anlayışıyla kadınların sosyal hayata katılımlarını sağlayan Nilüfer Belediyesi, Şanlıurfa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Mikro Kredi Bölümü personeli ve yararlanıcılarından oluşan 45 kişilik kadın heyetini ağırladı. Şanlıurfa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü İbrahim Halil Akbaş'ın başkanlığındaki heyet, Nilüfer'de bulunan kadın derneklerini ziyaret ederek deneyimlerini paylaştı. Nilüfer Belediyesi'nin kadınlara yönelik yaptığı çalışmaları yerinde görmek için Bursa'ya gelen heyet, program dahilinde Nilüfer Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ziyaretinden sonra BUTGEM, Görükle Kadın Derneği, Gölyazı Kadın Derneği ve Misi Kadın Derneği'nde kadınlarla bir araya geldi.
Şanlıurfa Belediyesi Mikro Kredi Bölümü, her yıl kredi başvurusunda bulunan kadınlara bin TL kredi vererek, Urfalı kadınların evlerinde iş sahibi 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!