Samsung Galaxy Sport nasıl görünecek?

Samsung'un geçtiğimiz yıl tanıttığı akıllı saat ile birlikte Gear serisi yerini Galaxy Watch modellerine bırakmıştı. Samsung'un önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan Galaxy S10 modelleriyle birlikte serinin yeni üyesi Galaxy Sport modelini de tanıtması bekleniyor.

Samsung Galaxy Sport nasıl görünecek?

İşte Samsung Galaxy Sport!

Samsung'un akıllı saat pazarındaki güçlü serisi Gear modelleri geçtiğimiz yıl yerini Galaxy Watch modellerine bırakmıştı.

Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan Galaxy S10 ailesi muhtemelen markanın o gün tanıttığı tek ürün olmayacak. Bir süredir çeşitli sızıntılarla gündeme gelen Pulse kod adlı Galaxy Sport modeli de 20 Şubat tarihinde düzenlenen Unpacked etkinliğinde duyurulacak.

Modele ait görüntüleri Ocak ayının başlarında görmüştük. Bugünse modelin yepyeni bir render görseli ortaya çıktı. Güvenilir kaynaklardan geldiği söylenen Galaxy Sport modelinin yeni görseli aynı zamanda ilk görsellerle de benzerlik gösteriyor.

Yuvarlak bir kasaya sahip olan saatte hafif kavisli bir cam ve yine yuvarlak olarak tasarlanmış iki adet buton görülüyor. Kordon tarafındaysa değiştirmeye olanak sağlanan silikon bir kordon kullanıldığı görülüyor.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!