Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Samsung Galaxy Note sahiplerine güzel haber

Samsung, Galaxy Note'un ilk sürümü için kapsamlı bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Note sahiplerine güzel haber

Samsung, Galaxy Note'un ilk sürümü için kapsamlı bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Bu güncelleme ile birlikte Galaxy Note 2'nin önemli özellikleri, Galaxy Note'a da gelmiş olacak.

2011 yılının Ağustos ayında duyurulan Samsung Galaxy Note, üzerinden bir yıldan fazla zaman geçmesine rağmen Samsung tarafından desteklenmeye devam ediyor. Son dönemde bu yönde kullanıcıları mutlu edecek çalışmalar yapan Samsung, Galaxy Note için çıtayı bir hayli yükseltmiş.

Android 4.1.2 temelli yeni bir güncelleme ye kavuşması beklenen cihazın bu güncellemede Galaxy Note 2'de yer alan bazı özellikler, Galaxy Note'a gelebilir. Yayınlanan bir Youtube videosundan ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Note TouchWiz Nature UX kullanıcı arayüzüne kavuşabilir. Bu arabirim Samsung'un son dönemde pazara sunduğu bir çok Android'li akıllı telefonda yer almıştı.

Bir diğer önemli bilgi ise Galaxy Note 2'nin devrimsel yeniliği çoklu pencere desteği hakkında. Bu özellik sayesinde ekranı iki parça halinde kullanabilmek olanaklı hale geliyordu. Örneği üst kısımda bir internet sayfası açıkken alt tarafta mesajlara bakmak mümkün oluyordu. İşte bu özellik güncellemede Galaxy Note kullanıcılarının da hizmetine sunulabilir. Konu hakkındaki bilgiler çok kısıtlı ve şimdilik sadece birer varsayım ancak Samsung'un bu konuda cömert davranacağı da gelen söylentiler arasında yer alıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!