Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı!

Son zamanlarda pek çok markanın üst düzey akıllı telefonlarında, araba markasına odaklanan özel sürümlerinin satışa sunulduğunu gördük. Yeni gelişmelere göre benzer bir Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı.

Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü : Tesla Edition

Weibo üzerinden paylaşım yapan bir blog sahibi, satışa sunulacağını iddia ettiği Galaxy Note 10 Tesla Edition modeline ait fotoğrafları da platform üzerinden yayınladı. Şu an için iddianın doğruluğu hakkında hemen hemen hiçbir bilgi bulunmamasına karşın, modele ait fotoğrafların daha önceki sızıntılarla uyuştuğunu görüyoruz.

Bununla birlikte modelin en dikkat çekici taraflarından birisi ise, arka kasaya konumlandırılmış olan Tesla logosu. Ayrıca arka kasada fırçalanmış bir metalkaplamanın bulunduğu da iddia ediliyor. Modelin kendisine tasarımsal farklar bulunurken, Galaxy Note modellerinin ayrılmaz parçası olan S Pen'de bir farklılık olmamasını beklemek yanlış olur. Kalem üzerinde de Tesla'dan bildiğimiz renklerkaplama olarak kullanılmış durumda.

Bu noktada Samsung'un Tesla ile anlaşması çok garip bir durum olmayabilir. Benzer şekillerde Huawei'nin Porsche ile, OnePlus'ın McLaren ile ve Oppo'nun bile Lamborghini ile anlaşmaları bulunuyor. Bazı markalar bu sürümlere ekstrabirkaç özellik ekleyebilmekte. Benzer bir durumun Galaxy Note 10 modelinde olup olmayacağı ise şu an için bilinmiyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!